ממפיס: השחקנים ישלמו את הקנס של המאמן

שחקני הגריזליס תומכים בפיזדייל, שנקנס ב-30 אלף דולר על ידי הנהלת ה-NBA לאחר שהעביר ביקורת על השופטים

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.17 - 10:59
תחילת כתבה

בסיום משחק מספר 2 בסדרה בין ממפיס לסן אנטוניו, האשים דייויד פיזדייל, מאמן הגריזליס, את השופטים בכך שהם לא מכבדים מספיק את שחקניו ואת קבוצתו. "קוואי לנארד זרק יותר זריקות עונשין מכל הקבוצה שלנו", היה רק אחד מציטוטיו ממסיבת העיתונאים שנערכה לאחר ההפסד 96:82.

בעקבות ההתבטאויות הקשות, הנהלת ה-NBA קנסה את פיזדייל ב-30 אלף דולר. לאחר ששמעו על העונש, שחקני ממפיס הודיעו למאמן שהם אלו שיממנו את הקנס. "אמרנו לו ישר לאחר מכן, שהוא לא חייב לשלם את הקנס", אמר רכז הקבוצה, מייק קונלי. קונלי הוסיף ואמר שהוא שלח למאמנו הודעת תודה בשעה 4 לפנות בוקר. זאק ראנדולף, פורוורד הגריזליס תמך במאמנו גם כן: "כל מה שהוא אמר היה אמת. הוא היה שם עבורנו, וזה המחיר שאנחנו צריכים לשלם".

לפני שמונה לתפקידו הנוכחי, פיזדייל היה חלק מהצוות המקצועי של מיאמי שנים רבות. נשיא ההיט, פט ריילי, הביע בו תמיכה: "אני גאה במה שדייויד פיזדייל עשה", אמר ריילי, "לא אכפת לי ממה שכולם חושבים. לדעתי הוא נלחם עבור השחקנים שלו, עבור העיר שלו. אני חושב שהייתה אמת בדברים שהוא אמר. אני שמח שיש לו עדיין קצת מה-DNA של ההיט".

משחק מספר 3 בין הקבוצות ייערך הלילה (בין חמישי לשישי) בממפיס. סן אנטוניו מובילה בסדרה 0:2 לאחר שניצחה את שני המשחקים הראשונים בהפרש ממוצע של 21.5 נקודות.

הדפס