דמרקוס קאזינס סובל מקרע בארבע ראשי, גמר את העונה

עוד פציעה אכזרית לבוגי, הווריירס מתקשים לעכל את ההפסד הכואב במשחק מספר 2 לקליפרס. תומפסון: "משוכנע שנחזור מזה". בוגוט: "אווירה מח**בנת, אבל זה טוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.04.19 - 20:51
תחילת כתבה

דמרקוס קאזינס סובל מקרע בשריר הארבע ראשי של רגל שמאל והוא גמר את העונה. מדובר בעוד פציעה אכזרית לסנטר, שרק לפני כמה שבועות חזר אחרי שנה של היעדרות מקרע בגיד האכילס. קאזינס, שהשלים חמישייה נוצצת אצל האלופה גולדן סטייט ווריירס והסתפק בחוזה צנוע במטרה לחזור לכושר ועל הדרך, לרשום הופעת פלייאוף ראשונה בקריירה, הספיק לעשות זאת, אך נפצע כבר בדקות הפתיחה של משחק 2 מול הקליפרס.

בלעדיו, הווריירס נפלו קורבן לקאמבק הגדול בתולדות הפלייאוף, אחרי שכבר הובילו ב-31 הפרש בבית על הקליפרס רק כדי להפסיד 135:131 מדהים. כעת, הסדרה עוברת ללוס אנג'לס בשוויון 1:1 לא צפוי.

קווין דוראנט ודריימונד גרין התקשו מאוד לקבל את ההפסד והגיבו בהתאם. מיד בסיום המשחק, השניים יצאו מהאורקל ארנה מבלי להגיב לכתבים שחיכו למוצא פיהם. מי שדווקא כן דיבר הוא סטף קרי שהודה: "זאת הרגשה רעה. דיברנו אחד עם השני על מנת להבין איך להמשיך הלאה ולהשתמש בזה בתור דלק למשחק מספר שלוש. זה הפלייאוף, המשוכות גבוהות יותר וחייבים להדק את האספקטים שמשפיעים על ניצחון או הפסד".

קליי תומפסון התייחס לעצבים של חבריו וטען שזאת תחושה טובה אם היא תתועל כמו שצריך: "יש לנו הרבה נסיון ואני משוכנע שנחזור מזה. יש לנו יותר מדי גאווה לא לעשות זאת".

אנדרו בוגוט הוסיף: "האווירה מחורבנת וזה דווקא סימן טוב לדעתי. לא אמרנו לעצמנו שזה לא נורא ושננצח אותם במשחק הבא אלא שבאמת התרגזנו".

בינתיים, ברשתות החברתיות הגולשים המומים ממה שהם ראו במשחק הזה באורקל ארנה, בו הקליפרס חזרו לחיים משום מקום ומחקו את הפיגור העצום בעזרת משחק אדיר של לו וויליאמס.

וויליאמס הגיב בסיום: "בסיום המחצית הראשונה ראינו שאנחנו בפיגור גדול ואמרנו 'בואו פשוט נצא לשם ונתפוצץ על המשחק הזה'. ביטחון ומומנטום אלו דברים אמיתיים. פשוט נכנסו לזה, ואחרי זה הכל מעורפל. ככה היינו כל העונה, יש לנו הרבה חבר'ה צעירים. אנחנו יוצאים לקרב ונלחמים כל לילה הכי חזק שאפשר".

הדפס