דרש יותר מדי? בראיינט בפוסט שעצבן אוהדים

הממבה העביר ביקורת על ילדה בקבוצה של בתו וספג ברשתות

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 12:08
(צילום מהאינסטגרם)
(צילום מהאינסטגרם)
תחילת כתבה

את השיגעונות הקטנים של קובי בראיינט והמנטאליות הווינרית שלו כולם כבר מכירים. אבל מה קורה כשזה גולש לתפקיד שלו כמאמן הקבוצה של בתו? הלילה (בין רביעי לחמישי) אחד מגדולי השחקנים בכל הזמנים ב-NBA פרסם פוסט בעמוד האינסטגרם שלו עם תמונה בה נראות ילדות הקבוצה שהוא מאמן עם גביעים של מקום רביעי בטורניר מקומי. בפוסט, כתב בראיינט משפט שמעט הכעיס את תומכיו.

"שש מהבנות בתמונה נשארו איתי ועבדו כל יום כדי להשתפר. ילדה שביעית, שלא בתמונה, פספסה את המשחק בשביל להגיע למופע ריקוד. זה מראה לכם איפה היה הפוקוס שלה באותו הזמן, כלומר היא נהנתה יותר מריקוד מאשר מכדורסל, וזה בסדר. ועכשיו? עכשיו היא חיה ונושמת את המשחק".

מה שלא עזר כל כך לבראיינט היא העובדה כי בתמונה אותה פרסם נראות הבנות מאד לא מרוצות. על כך חטף שחקן העבר לא מעט ביקורת כי הוא משתמש ביותר מדי "מנטאליות ממבה", במובן שהוא דורש מעט יותר מדי מילדות צעירות.

בתגובה, קובי ניסה להסביר את עצמו ולהבהיר שכל מה שניסה לעשות זה להגיד למה היא לא הופיעה בתמונה, ולא בפן ביקורתי. כמו כן, הוא טען כי "הילדות פשוט לא אוהבות להפסיד, וזה בסדר". לאחר מכן הוא פרסם עוד ציוץ בטוויטר בו רואים את הבנות מחויכות והכיתוב: "הן שנאו את המקום הרביעי, אבל ביקשתי מהן לחייך לפחות בתמונה אחת".

הדפס