או.ג'יי. מאיו סגר במאבס. ג'יימיסון ללייקרס?

גארד ממפיס גריזליס אישר בטוויטר על המעבר. הפורוורד של קליבלנד קרוב לסיכום על הצטרפות לבראיינט ונאש

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.12 - 13:36
מאיו. ברוך הבא לטקסס (gettyimages)
מאיו. ברוך הבא לטקסס (gettyimages)
תחילת כתבההגל הראשון של חלון ההעברות ב-NBA כבר מאחורינו, אבל זה לא אומר שלא נותרו עוד מספר עסקאות מעניינות שמחכות להתבצע. הקבוצות שמתכוונות להילחם על האליפות ב-2013 ממשיכות לנסות ולהצחמש בכלים נוספים, ולפי דיווח דאלאס מאבריקס עשתה בדיוק זאת.

אלופת 2011 סיכמה על חוזה ארוך טווח עם או.ג'יי. מאיו, הגארד של ממפיס גריזליס. מאיו בן ה-24 בילה את ארבע העונות הראשונות של הקריירה שלו הגריזליס, בהן קלע בממוצע 15.2 נקודות למשחק, וימלא את החלל שהותיר אחריו ג'ייסון טרי שעזב לבוסטון סלטיקס.

מאיו הודיע על המהלך עם ציוץ בטוויטר: "אחתום עם המאבריקס". בכך הקבוצה מטקסס מוסיפה עוד שחקן לסגל שעובר מהפכה של ממש. דאלאס הביאה בימים האחרונים את הסנטר כריס קאמאן, הפאוור פורוורד אלטון בראנד והגארדים דאנטיי ג'ונס ודארן קוליסון. את הקבוצה עזב, בנוסף לטרי, גם הרכז הוותיק ג'ייסון קיד.

קבוצה אחרת שעשויה להוסיף חתיכה חדשה לפאזל היא לוס אנג'לס לייקרס. בהוליווד לא מסתפקים בסטיב נאש ובמקביל למאמצים להנחתת דווייט הווארד בטרייד, הם קרובים להחתמת אנטואן ג'יימיסון, כך לפי דיווחים. הפאוור פורוורד שבילה את 3 השנים האחרונות עם קליבלנד קאבלירס, סיים את העונה החולפת עם 17.2 נקודות בממוצע למשחק.

הדפס