אדם סילבר: נבדוק אפשרות להביא משחק NBA לישראל

קומישינר הליגה הטובה בעולם בראיון בלעדי: "זה מסובך, אבל מיאמי היט שיחקה פעם מול מכבי ת"א, אז הכל אפשרי". על האירוע אמר: "אני מתרגש להיות פה, זה האולסטאר הראשון שלי בתפקיד"

דניאל זילברשטיין ועופר גרוס, ניו אורלינס  15.02.14 - 13:00
תחילת כתבה

אחרי שפסטיבל האולסטאר המסקרן נפתח הלילה (בין שישי לשבת) בניו אורלינס, אפשר היה לראות את הקומישינר החדש של ליגת הכדורסל הטובה בעולם מתרוצץ על הפרקט. אדם סילבר נכנס לתפקידו רק בחודש האחרון וזהו האולסטאר הראשון שלו, הוא החליף את דייויד סטרן, מי שכיהן בתפקיד ב-30 השנים האחרונות והפך את ה-NBA למוצר הכי נוצץ בשוק.

"הייתי עם מיאמי לפני שנים ועשינו דבר כזה, משחק נגד מכבי ת"א", אמר סילבר בראיון בלעדי על האפשרות שמשחקי טרום-עונה יגיעו לארצנו, "זו בהחלט אפשרות שנבדוק, אבל מדובר באירוע מסובך לארגון. יש עוד דברים שאפשר לעשות, כמו השתלמויות של שחקנים, פרוייקט כדורסל ללא גבולות וכדומה. נמשיך לחפש משחקי טרום-עונה בכל מקום".

על האולסטאר הראשון שלו אמר: "זה מאוד מרגש להיות כאן במשחק אולסטאר ראשון כקומישינר. באנו לניו אורלינס אחרי הוריקן "קתרינה" וזה מקום מיוחד בליבי. אני מאושר לחזור לכאן".

על התכניות לעתיד: "אני מתכנן להמשיך להגדיל את הליגה, בישראל, באפריקה, באסיה, במקומות נוספים. סטרן השאיר תשתית מעולה, תראו כמה המשחק הזה פופולרי. יש הרבה שעוד אפשר לעשות".

לגבי שינויים אפשריים: "השחקנים בהחלט העלו בפני את בעית לוח הזמנים בשבוע האולסטאר. הם רוצים יותר מנוחה לפני האירועים ואחריהם. בהחלט נשקול זאת".

הדפס