דיווח: אטלנטה לא תבצע טרייד על פול מילסאפ

בארה"ב מדווחים כי למרות שחוזהו של הפורוורד נגמר בסוף העונה, ההוקס לא יעבירו את השחקן

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.17 - 00:58
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הניצחון של אוקלהומה סיטי בשיקגו

פורוורד אטלנטה, פול מילסאפ, כנראה לא יעזוב את ההוקס בזמן הקרוב. לפי דיווחים בארה"ב, הג'נרל מנג'ר של הקבוצה, ווס ווילקוקס, הודיע לקבוצות המעוניינות במילסאפ שהעברתו לא עומדת על הפרק, למרות העובדה שהוא מסיים את חוזהו במועדון בקיץ הקרוב.

ההוקס (16:21) נמצאים בתקופה מצוינת ורצף הניצחונות שלהם עומד כעת על שישה. ההחלטה להשאיר את מילסאפ למרות הסיכון לאבד אותו בסוף העונה מראה על הכוונה של אטלנטה ללכת גבוה העונה במזרח, ואולי אפילו לאיים על ההגמוניה של קליבלנד. כזכור, לפני שנתיים ההוקס סיימו במקום הראשון במזרח עם מאזן 22:60 אך בסופו של דבר הודחה בסוויפ מול הקאבס בגמר המזרח. גם בעונה שעברה השתיים נפגשו, הפעם בחצי הגמר האיזורי, וגם אז זה נגמר ב-0:4 מוחץ לקבוצה מאוהיו.

לא יעזוב כל כך מהר. מילסאפ (getty)
לא יעזוב כל כך מהר. מילסאפ (getty)

בנוסף, גם מייק דאנליבי ישחק כנראה באטלנטה. הפורוורד בן ה-36 התחיל את העונה בקליבלנד, אבל הועבר בשבוע האחרון להוקס בטרייד ששלח את קייל קורבר לאלופה. דאנליבי תחילה לא רצה להישאר בקבוצה בשל רצונו לשחק במועמדת לאליפות, אך לאחר ששוחח עם מאמן ונשיא הקבוצה, מייק בודנהולצר, השתכנע ובסופו של דבר יצטרף לסגל הקבוצה ולא ייצא מהחוזה כמו שהיה צפוי לעשות.

קליבלנד ממשיכה לחפש חיזוקים לסגל. בארה"ב מדווחים שאם חוסה קלדרון ייחתך מהלייקרס, הקאבס צפויים לקפוץ על המציאה. לברון ג'יימס כבר אמר שקבוצתו צריכה להתחזק ברכז לאחר הטרייד על קורבר והספרדי בהחלט יכול להיות חיזוק משמעותי.

הדפס