"דריק רוז שקל לפרוש, הוא היה ממש שבר כלי"

דיווחים בארה"ב: הגארד שנעלם השבוע דיבר על "לקחת הפסקה ארוכה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.17 - 17:05
רוז. קריירה מבטיחה שהולכת מדחי אל דחי (Getty)
רוז. קריירה מבטיחה שהולכת מדחי אל דחי (Getty)
תחילת כתבה

סיפור ההיעדרות, שלא לומר נפקדות, של דריק רוז השבוע ממשיך לעורר גלים, למרות טענות השחקן לפיהן הוא עזב את הניקס לכמה ימים בשל "עניין משפחתי" הקשור לאימו. כעת מדווחים בכלי תקשורת בארה"ב כי רוז סובל ממשבר נפשי, אשר אפילו גרם לו לשקול פרישה כבר בגיל 28.

על פי שני מקורות שונים, רוז היה "שבר כלי" מבחינה רגשית ביום שני, ושהפיתרון היחיד מבחינתו היה לעזוב הכל ולחזור לשיקגו, שם נמצאים אימו ובנו. בחלק מהזמן רוז אף דיבר על עזיבת הענף לתקופה ארוכה כדי לנקות את הראש, כך מדווח. חשוב לציין שמדובר בעונה הראשונה שהגארד, שהצטרף ל-NBA בשנת 2008, נאלץ לגור רחוק ממשפחתו ומבנו בן ה-4. כמו כן, רוז סבל עד כה ממערכת יחסים מתוחה עם המאמן ג'ף הורנאסק בעקבות תפקידו בקבוצה, ספסולו בסיום משחקים, והקשיים של הניקס באופן כללי.

רוז עם הורנאסק. יחסים מתוחים (Getty)
רוז עם הורנאסק. יחסים מתוחים (Getty)

כזכור, רוז לא הגיע למשחק מול ניו אורלינס ביום שני, ונמנע מלענות לשיחות מהקבוצה, אך הסביר כי לסיפור אין שום קשר לניקס או לכדורסל. הגארד התייצב לאימונים ביום למחרת, ואמנם נקנס ע"י המועדון, אך יתלבש למשחק הלילה מול פילדלפיה.

בנוסף, רוז מסיים חוזה בסיום העונה ונמצא בעיצומו של שיקום המוניטין שלו, אחרי מספר שנים רוויות פציעות ובעיות. על פי דיווחים, הגארד נחוש לחתום על חוזה חדש ושמן בניו יורק, ונותר לראות עד כמה הוא יישאר מחויב למטרה בהמשך העונה.

הדפס