"כספי יעבור בטרייד, מגיע לו צ'אנס במקום אחר"

בסקרמנטו מנתחים את עתידו של הישראלי ואף מציעים עסקה מפתיעה

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.17 - 10:06
תחילת כתבה

עומרי כספי בדרך לקאמבק: לפי דיווחים בארה"ב, הישראלי של סקרמנטו שלא שיחק ב-15 המשחקים האחרונים של קבוצתו בעקבות פציעה ברגל ימין, צפוי לחזור כבר בשבוע הבא לרוטציה של הקינגס החבולים. כזכור, מלבד כספי, סקרמנטו התמודדה העונה עם מכת הפציעות הקשה שתקפה את שחקני הכנף של הקינגס, שחסרים גם את רודי גיי וגארט טמפל.

רגע לפני הקאמבק, טוני אקספטראס, עיתונאי מקומי שמסקר את הקינגס, ניסה לנתח את מצבו של כספי. "הוא חוזר לקבוצה שרצה ורגע לפני הדד לייין לביצוע טריידים, לכן אני חושב שיש סיכוי גבוה שהוא לא ימשיך".

"כספי ראוי להזדמנות, בטח לאור הפציעה של רודי גאי. הוא שחקן שסקרמנטו צריכה להחתים לעונה נוספת, אחד שהוכיח שהוא שחקן לגיטימי בליגה", כתב העיתונאי, "יש חשש שלאור היכולת הטובה של הקינגס לאחרונה, הוא לא ישתלב אצל ייגר שלא ממש מחזיק ממנו, במה שהופך את הדד ליין לביצוע טריידים לקריטי עבורו".

קרי יעשה את הדרך ההפוכה? (getty)
קרי יעשה את הדרך ההפוכה? (getty)

בהמשך הוא הסביר שלמרות שהוא מעריך את יכולתו של כספי, הוא סבור שבקרוב נשמע על מעבר מפתיע: "אני מניח שכספי יעזוב בסוף הדד ליין ויקבל הזדמנות להוכיח שוב שהוא שחקן רוטציה לגיטימי ב-NBA. לדעתי בגלל שאין לו הפרות משמעת, סקמרנטו תאפשר לו להשיג לעצמו חוזה טוב יותר להמשך הקריירה".

בסיום, הוא אף הציע אפשרות לטרייד מעניין: "לדעתי כספי עשוי למצוא את עצמו בדאלאס בטרייד שיעביר את סת' קרי מדאלאס לסקרמנטו, ואת הישראלי למאבריקס. שווה לעקוב".

כוכב נבחרת ישראל שיחק העונה רק 22 משחקים, בהם קלע 5.9 נקודות והוריד 4.1 ריבאונדים ב-18 דקות משחק בלבד. זאת העונה השמינית של כספי בליגה והעונה הלא טובה שעוברת עליו מגיעה דווקא אחרי עונת שיא בעונה שעברה, בה קלע 11.8 נקודות והוריד 5.9 ריבאונדים למשחק.

שווה לעקוב אחרי התפתחויות (getty)
שווה לעקוב אחרי התפתחויות (getty)
הדפס