דיווחים בארה"ב: רג'י ג'קסון מועמד לאורלנדו

מועד ההעברות ייסגר בשבוע הבא, רכז הפיסטונס עשוי למצוא את עצמו בפלורידה. אינדיאנה מוכנה לוותר על בחירת דראפט בשביל חיזוק בקו הקדמי

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.02.17 - 09:37
תחילת כתבה

סופ"ש האולסטאר מקבץ את כל הליגה למקום אחד והוא תמיד זמן טוב לתכנן עסקאות, שנייה לפני שמועד ההעברת ב-NBA ייסגר בשבוע הבא. השם החם שנמצא על המדף כרגע הוא רג'י ג'קסון, שעל פי דיווחים בארה"ב עשוי לעבור בקרוב מאוד מדטרויט הקרה לשמש של אורלנדו.

המועמדים לעשות את הדרך ההפוכה מפלורידה למישיגן הם די.ג'יי אוגוסטין וג'ף גרין. בחודש שעבר היו שמועות על כך שג'קסון יעזוב למינסוטה בזמן שריקי רוביו יעבור לפיסטונס, אך המהלך לא יצא בסופו של דבר לפועל. גם בעונה שעברה ביצעו שתי הקבוצות טרייד ביניהן קרוב לסיום מועד ההעברות, כאשר טוביאס האריס עבר לדטרויט בזמן שברנדון ג'נינגס וארסן איליאסובה סיימו את העונה במדי המג'יק.

הממוצעים של הרכז העונה עומדים על 15.2 נק' ו-5.6 אס' למשחק. בעונה שעברה הוא על חוזה לחמש שנים בשווי 80 מיליון דולר. בתחילת העונה הנוכחית הגארד סבל מפציעה ולא לקח חלק מפתיחת העונה הסבירה של הפיסטונס, שב-21 המשחקים בלעדיו החזיקו במאזן 10:11. דווקא מאז שחזר הקבוצה נמצאת בירידה מסוימת, והיא במאזן 20:16 במשחקים בהם שותף.

דיווח נוסף הגיע בשעות האחרונות מכיוונה של אינדיאנה. הפייסרס (28:29) נחושים לחזק בזמן הקרוב את הקו הקדמי ומוכנים ככל הנראה לוותר על בחירת סיבוב הראשון שלהם בדראפט 2017. החבורה של נייט מקמילן סופרת כבר שישה הפסדים רצופים ואם הרצף ימשיך היא בהחלט יכולה למצוא את עצמה בזמן הקרוב מחוץ לשמינייה הראשונה במזרח.

הדפס