היה חם: סמית לווה החוצה על ידי אנשי אבטחה

גארד קליבלנד הפצוע היה עצבני בסיום ההפסד להיט. מאמן אטלנטה, מייק בודנהולצר, הורחק ממשחק אחד לאחר שיצר מגע עם שופט: "מקבל את העונש"

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.03.17 - 10:58
תחילת כתבה

קליבלנד הובסה הלילה (בין שבת לראשון) במיאמי בתוצאה 120:92, אבל לאחר המשחק אנשי האלופה לא התעסקו בתוצאה הרעה, אלא בעיקר חשבו איך להרגיע את ג'יי.אר סמית. הגארד, שמחלים מפציעה, לווה החוצה מהמגרש על ידי מאמנו טיירון לו ואנשי האבטחה של הקבוצה, לאחר שהיה קרוב להתעמת עם שחקני מיאמי בשניות האחרונות של המשחק.

העניינים התחממו בדקה האחרונה של המשחק כשרודני מקגרודר מההיט הטביע על צ'יינינג פריי מהקאבס, וחגג בכך שנתן מכה קלה על גבו של פריי. החגיגה של מקגרודר חיממה את סמית, שקם מהספסל והחל לסנן דברים לעברו. בזמן שנותר למשחק שחקני שתי הקבוצות היו על הרגליים והתגרו זה בזה גם לאחר הבאזר. בסופו של דבר ג'יי.אר עזב את הפרקט, שהוא מלווה באנשי האבטחה של קליבלנד.

"העניינים התחממו. זה מה שזה, אבל זה נגמר עכשיו", אמר פריי באדישות לאחר המשחק, "המשחק נגמר ואני מברך אותם על הניצחון. יש לנו עוד משחק ביום שני, הכל בסדר". לברון ג'יימס הוסיף ואמר: "זה רק מראה כמה ג'יי.אר מוכן לחזור לשחק".

מנגד, מאמן מיאמי, אריק ספולסטרה, הגן על שחקנו: "אם מישהו מכיר את רודני, הוא יודע שהוא נותן הכל", אמר המאמן, "הוא נותן הכל בכל מהלך. הוא לא מנסה להשוויץ על חשבון אף אחד".

סמית עבר ניתוח באגודל ופספס את 34 המשחקים האחרונים של הקאבס. ב-21 המשחקים שכן שיחק העונה, קלע 8.6 נקודות (36 אחוזים מחוץ לקשת) ב-29 דקות משחק. לפי דיווחים בימים האחרונים, הוא אמור לחזור לפעילות בשבועיים הקרובים.

 

פספס יותר מחצי עונה. ג'יי.אר סמית (getty)
פספס יותר מחצי עונה. ג'יי.אר סמית (getty)

בודנהולצר הורחק
מאמן אטלנטה, מייק בודנהולצר, הורחק ממשחק אחד בעקבות מגע ישיר עם השופט בריאן פורטה והוא יפספס את המשחק הקרוב של קבוצתו הלילה באינדיאנה. התקרית שהביאה להרחקה אירעה בהפסד של קבוצתו לקליבלנד 135:130 בלילה שבין שישי לשבת. בודנהולצר צעק על השופט לקראת סיום הרבע השלישי ובנוסף יצא איתו מגע. זאת לא הפעם הראשונה שהמאמן מואשם במגע עם שופט, כאשר הפעם הקודמת הייתה ב-2015, גם אז נגד קליבלנד.

"אני לגמרי מבין ומכבד את החלטת הליגה", אמר המאמן, "אני מתכוון לגשת אל בריאן בזמן הקרוב ולהתנצל על המגע. לשופטים יש את העבודה הכי קשה על המגרש והם עושים עבודה מדהימה בניהול המשחק, השחקנים והמאמנים. אני מקבל את ההשעיה, ומחכה כבר להיות מאחוריה".

אטלנטה (27:34) נמצאת כעת במקום החמישי במזרח ונאבקת עם וושינגטון וטורונטו על יתרון ביתיות בפלייאוף.

יתנצל בפני השופט. בודנהולצר (getty)
יתנצל בפני השופט. בודנהולצר (getty)
הדפס