קבוצות פלייאוף בעקבות כספי שיחלים תוך שבוע

לפי ESPN, הפורוורד ישוב לפעילות מהר מכפי שציפו ומעורר עניין בליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.17 - 22:02
תחילת כתבה

עומרי כספי לא ממש ירצה לזכור את העונה הזו, אבל נראה שהוא יחזור לפרקט מוקדם מהמתוכנן. כמעט שבועיים אחרי ששוחרר מניו אורלינס בעקבות פציעה באגודל כבר בהופעת הבכורה שלו, דווקא ב-ESPN שהפורוורד יהיה כשיר כבר בעוד שבוע. אחרי הפציעה, ההערכות היו שהישראלי הראשון ב-NBA יושבת בין חודש לחודש וחצי, מה שגרם לפליקאנס לשחררו על מנת לפנות מקום בסגל לקראת מאבקי הפלייאוף.

לפי כתב ESPN, מארק שטיין, קצב ההחלמה של כספי מהיר יותר מכפי שהעריכו תחילה ומספר קבוצות פלייאוף כבר הביעו בו עניין. אחרי פציעתו של הפורוורד, שטיין אמר בראיון לערוץ הספורט: "זה לא יפגע במעמדו. ברגע שהוא יבריא, יחטפו אותו".

כזכור, כספי שהגיע לניו אורלינס מסקרמנטו בטרייד ביחד עם דמרקוס קאזנס, הרשים בבכורה וקלע 12 נקודות ב-24 דקות מול יוסטון, אך הפציעה מנעה ממנו לפתח מומנטום. הפליקאנס ייעדו לו מקום חשוב ברוטציה לקראת המשך העונה ואף דחו הצעות טרייד עליו.

כספי בן ה-28 נמצא בעיצומה של העונה השמינית שלו ב-NBA. ב-23 משחקים בהם שותף העונה (רובם במדי הקינגס) הוא קלע 6.1 נק' והוריד 4 ריבאונדים ב-18.3 דקות ממוצע במשחק. חוזהו של הפורוורד ייגמר בקיץ הקרוב והוא בכל מקרה היה אמור להפוך להיות שחקן חופשי.

הדפס