ווסטברוק: "לא שם ז** על המספרים. הפסדנו"

כוכב הת'אנדר ממש לא התרגש מהטריפל דאבל ההיסטורי בהפסד הלילה ביוסטון, 115:111. הארדן על היכולת הטובה של הספסל: "אנחנו צריכים אותם בשביל להגיע רחוק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.17 - 09:05
תחילת כתבה

ראסל ווסטברוק רשם גם הלילה (בין רביעי לחמישי) נקודת ציון היסטורית, כשקלע 51 נקודות ולהן הוסיף 13 אסיסטים ו-10 ריבאונדים. כמות הנקודות הזו היא שיא פלייאוף חדש לנקודות בטריפל דאבל. זה לא הספיק לאוקלהומה סיטי לניצחון ביוסטון, ולאחר ה-115:111 הלילה, הת'אנדר מוצאים את עצמם בפיגור 2:0 בסדרה.

ווסטברוק, לא בפעם הראשונה, הראה שהנתונים הסטטיסטים לא מעניינים אותו, כל עוד הקבוצה שלו הפסידה. "אני לא שם ז** על השורה הסטטיסטית, הפסדנו", אמר ראס לאחר המשחק, "אנחנו לא יכולים לאבד יתרון כזה במשחק חוץ. זה קשה לעשות את זה, בטח נגד קבוצה טובה. ניסיתי להעיר את חבריי לקבוצה ולהסביר להם את החשיבות של המשחק הזה". ווסטברוק החטיא הלילה 14 החטאות ברבע האחרון, כשנשאל הם זה קרה בגלל עייפות ענה: "לא הייתי עייף, הייתי בסדר". כוכב OKC שיחק הלילה 41 דקות.

"הוא תמיד ישיג את המספרים שלו", אמר מאמנו של ווסטברוק, בילי דונובן, "אנחנו חייבים להגיע לזה דרך הנעת כדור ותנועה של שחקנים. ראסל הוא שחקן תחרותי מאוד והוא אף פעם לא יודה שהוא היה עייף בסיום אבל בתור מאמן, זה משהו שאני צריך לדאוג לו".

קיבל תרומה נהדרת מהספסל. הארדן עם לו וויליאמס ואריק גורדון (getty)
קיבל תרומה נהדרת מהספסל. הארדן עם לו וויליאמס ואריק גורדון (getty)

כשנשאל מה האפשרויות הנוספות של קבוצתו בהתקפה מלבד ווסטברוק אמר: "הייתי מאוד מרוצה מכך שבמחצית הראשונה היו לנו 16 אסיסטים. ראסל יוצר המון בהתקפה שלנו, אבל יש לנו גם את ויקטור אודליפו שיכול להשיג לנו נקודות, יש את טאג' גיבסון ואינס קאנטר שיכולים לקלוע נקודות בצבע. אנחנו אולי לא עושים את זה כמו יוסטון, אבל יש לנו דרכים נוספות לייצור מומנטום מלבד ווסטברוק בקבוצה שלנו".

בצד השני, ג'יימס הארדן שוב הוביל את קבוצתו עם 35 נקודות ו-8 אסיסטים, אבל הרוקטס קיבלו תרומה נהדרת משחקני הספסל, שקלעו הלילה 50 נקודות: "הספסל שלנו עושה את זה כל השנה", אמר כוכב הרוקטס, "יש לנו את אריק גורדון (22 נקודות), הוספנו את לו וויליאמס (21 נק'). שניהם קלעו הלילה סלים גדולים ואנחנו צריכים שהשחקנים האלה ישחקו טוב כדי שנגיע לאן שאנחנו רוצים".

על ראסל ווסטברוק אמר הארדן: "ניסינו להתיש אותו בתקווה שיחטיא כמה זריקות, וברבע האחרון זה באמת קרה. למרות זאת עדיין לא שיחקנו טוב". הסדרה עוברת כעת לאוקלהומה סיטי, והמשחק השלישי יתקיים בלילה שבין שישי לשבת, במשחק בו הת'אנדר חייבים לנצח על מנת להשאיר את העונה שלהם בחיים.

נראה שהוא משחק לבדו. ווסטברוק (getty)
נראה שהוא משחק לבדו. ווסטברוק (getty)
הדפס