"קווין גארנט עורר בנו השראה לפני המשחק"

אייברי בראדלי התרגש מהמסר של שחקן העבר: "צריכים תמיד לשחק חזק". רונדו הכחיש שניסה להפיל את ג'יי קראודר: "מתחתי את הרגל שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.17 - 09:23
תחילת כתבה

פלייאוף ה-NBA המשיך גם הלילה (בין שישי לשבת) וסיפק לנו המון אירועים וסיפורים מעניינים. בוסטון חזרה לחיים כשהביסה את הבולס בשיקגו 87:104 לאחר שנראתה רע בשני המשחקים הראשונים של הסדרה (1:2 לשיקגו). לפני המשחק הסלטיקס קיבלו הודעת ווידאו מקווין גארנט, אחד מהאנשים המרכזיים באליפות האחרונה של הקבוצה ב-2008, מה שכנראה עורר קצת את שחקניו של בראד סטיבנס שנראו כבויים מתחילת הפלייאוף.

"KG שלח לנו וידאו מעורר השראה לפני המשחק", אמר אייברי בראדלי לאחר המשחק, "הוא הזכיר לנו שהסלטיקס תמיד צריכה להיות הקבוצה הכי קשוחה על המגרש. הוא אמר שאנחנו צריכים להשתמש במשפחתו של אייזיאה תומאס כהשראה ושאנחנו צריכים לשחק בשבילו ובשביל המשפחה שלו, וזה מה שעשינו הערב.

"הוא הזכיר לנו בשביל מה אנחנו עבורים ומה זה אומר להיות שחקן בסלטיקס", הוסיף בראדלי, היחיד ששיחק בקבוצה יחד עם גארנט, "כולם התלהבו מזה. זה כמעט הרגיש כאילו הוא היה איתנו בחדר הלבשה. הוא שלח את זה אתמול לאחד מאנשי הצוות. לאחר שהוא הראה לי את זה אמרתי שחייבים לשתף את זה עם הקבוצה. זה מצחיק, הוא היה המנהיג שלנו כשהוא היה פה והוא עדיין חלק ממשפחת הסלטיקס. העובדה שהוא שלח לנו מסר כזה נגעה בכולנו. זאת הייתה תזכורת שבתור הסלטיקס אנחנו צריכים לשחק בדרך מסוימת. אנחנו צריכים לשחק חזק בכל פעם שאנחנו עולים למגרש, זה צריך להיות קו המחשבה שלנו".

על תומאס, ששהה לצד משפחתו לאחר מותה הטראגי של אחותו, חזר בזמן למשחק השלישי וסיים עם 16 נקודות ו-9 אסיסטים, אמר בראדלי: "היה שבוע קשה. רצינו לשחק עבורו. אני מרגיש שהעלינו לו חיוך על הפנים הערב. אני פשוט שמח שניצחנו הלילה. אנחנו משחקים עבור המשפחה שלו, ואני מרגיש שאם נמשיך לשחק ככה נמשיך לנצח".

ג'יי קראודר, פורוורד הקבוצה, התרגש גם כן מהמסר של גארנט: "בשבילי, זה אמר המון", אמר קראודר, "זה היה נאום מוטיבציה קטן. הוא אמר שנראינו כמו קבוצה שלא נהנית. היינו צריכים פשוט לשחק אחד בשביל השני, לשחק בשביל הרגע ופשוט ליהנות".

עדיין חלק ממשפחת הסלטיקס. קווין גארנט (getty)
עדיין חלק ממשפחת הסלטיקס. קווין גארנט (getty)

שיקגו, שחסרה את ראג'ון רונדו הפצוע (לא ישחק במשחק מספר 4), רשמה משחק התקפי רע כשקלע רק ב-39 אחוזים מהשדה ואיבדה 18 כדורים. "אנחנו לא יכולים לתרץ את זה בכך שרונדו חסר בגלל שיש סיכוי שהוא לא יחזור", אמר דוויין ווייד שקלע 18 נקודות, "זה נראה כאילו הוא יהיה בחוץ בזמן הקרוב. אנחנו צריכים להתגבר על זה כקבוצה ולראות איך אנחנו יכולים להיות יותר טובים".

ברבע הראשון נרשמה תקרית מוזרה כאשר היה נראה כאילו רונדו מנסה להפיל את קראודר, שעבר ליד הספסל של הבולס. רונדו הכחיש שהתנועה שעשה עם הרגל הייתה במטרה להפיל את שחקן בוסטון: "כשאתה קורע את הרצועה בברך, הרגל שלך מציקה לך מידי פעם", אמר רונדו שקרע את הרצועה ב-2013 כששיחק במדי בוסטון, "מתחתי את הרגל. אני תמיד עושה את זה במהלך משחקים. אני מניח שהוא היה קרוב כל כך לספסל שלנו וזה נראה כאילו ניסיתי להפיל אותו".

הדפס