דיווח: קר לא צפוי לחזור לאמן בסיבוב הראשון

מאמן גולדן סטייט סובל מבעיות רפואיות רציניות ולא עמד על הקווים הלילה: "הוא בקושי מסוגל ללכת". דמיאן לילארד לאחר ההפסד: "אני לא אחד שמוותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.04.17 - 11:07
תחילת כתבה

גולדן סטייט אמנם ניצחה הלילה את פורטלנד 113:119 ועלתה ליתרון 0:3 בסדרה, אבל עיקר העיסוק בסגנית האלופה היה בחסרונו של מאמן הקבוצה, סטיב קר. המאמן לא עמד היום על הקווים כשהסיבה הרשמית הייתה מחלה, אבל ישנה סבירות שהבעיה של קר חמורה יותר. בעונה שעברה המאמן פספס את 43 המשחקים הראשונים של העונה, בעקבות ניתוח שעבר בגב.

כתב "מרקיורי ניוז", מרקוס תומפסון, כתב לאחר המשחק שלפי מקור בגולדן סטייט, קר סובל מכאבים עזים בגב ובקושי מסוגל ללכת: "הדבר המפחיד הוא שקר מעולם לא הרגיש ככה לפני", כתב בדיווח, "הדבר הכי גרוע הוא שגולדן סטייט לא יודעת מה קורה. הם פרסמו שהוא חולה מכיוון שהם לא יודעים באמת מה קורה איתו.

"לפי האנשים סביבו, קר לא הרגיש טוב במהלך כל הסדרה", המשיך תומפסון, "כרגע לא ברור האם הכאבים קשורים לבעיות הרפואיות הידועות שלו". כפי שזה נראה כרגע, קר לא צפוי לחזור לעמוד על קווים במהלך הסדרה נגד פורטלנד. רשימת הפצועים של גולדן סטייט כוללת גם את קווין דוראנט, שון ליווינגסטון ומאט בארנס.

סטף קרי היה הקלע המוביל של הווריירס עם 34 נקודות, אבל האקס פקטור של גולדן סטייט, ולא בפעם הראשונה, היה ג'אבייל מגי. הסנטר סיים את המשחק עם 14 נקודות ב-16 דקות. הוא קלע באחוזים מצוינים מהשדה (6 מ-8), והיה עם מדד הפלוס מינוס הגבוה במגרש, כשהווריירס הובילו ב-24 נקודות בדקות שהוא שיחק.

בצד השני ניסו לשמור על אופטימיות. דמיאן לילארד, שקלע 31 נקודות במשחק, אמר: "אני לא חושב שקבוצה חזרה אי פעם מ-3:0, בטח נגד קבוצה כמו גולדן סטייט, אבל אני בטוח שכולם יודעים שאני לא אחד שמוותר ואני מאוד אופטימי". משחק מספר 4 בין הקבוצות ייערך בלילה שבין שני לשלישי בפורטלנד.

עדיין מאמין. לילארד (עם הכדור) הלילה (getty)
עדיין מאמין. לילארד (עם הכדור) הלילה (getty)
הדפס