גרין: משעמם? הג'אז נלחמו. היה כדורסל טוב

פורוורד הווריירס אחרי הסוויפ: הקאבס משחקים נהדר, היריבות לא כ"כ

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.17 - 09:23
תחילת כתבה

פלייאוף ה-NBA העונה נראה כמו הקדמה ארוכה לגמר הצפוי בין גולדן סטייט לקליבלנד. הווריירס השלימו לפנות בוקר (בין שני לשלישי) 0:4 על יוטה עם ניצחון 95:122 בחוץ כשכל המשחקים מסתיימים בפער דו ספרתי. זו הפעם הראשונה ששתי קבוצות רושמות סוויפ בשתי הסדרות הראשונות מאז הלייקרס והפיסטונס ב-1989.

כשנשאל דריימונד גרין, שסיים את המשחק הרביעי עם טריפל דאבל 22 בקריירה, על כך שהסדרה שלהם משעממת כמו זו של קליבלנד, הוא דאג להבהיר שהוא לא מחזיק באותה דעה כמו הפרשנים וענה בסרקסטיות "אוף, בלה, בלה, בלה, בלה...יוטה נלחמה לאורך כל הסדרה. היה כדורסל טוב", בעוד קווין דוראנט עשה קולות של נחירה לידו.

"קליבלנד משחקת כדורסל נהדר", הוא המשיך כשהפעם הוא עוטה על עצמו פרצוף מעט רציני יותר, "מדהים לראות אותם. כשאתה צופה בקבוצות שמשחקות מולם, הן לא משחקות כל כך מדהים, אבל זו רק הדעה שלי". דוראנט, שלא נראה משועשע מהסיטואציה סינן לעברו: "אתה צריך רק לשחק כדורסל, לא להביע את הדעה שלך".

בינתיים, בגולדן סטייט קיבלו חדשות טובות מהמאמן, סטיב קר, שהחמיץ את הסדרה מול יוטה והוחלף על ידי עוזרו, מייק בראון. על פי הבעלים של הווריירס, ג'ו לייקוב, עדכן כי קר עבר תהליך רפואי מוצלח להוצאת נוזלים מגבו ובימים הקרובים תתבצע הערכה מחודשת לגבי מצבו. עם זאת, עדיין לא ברור כמה זמן ייעדר ואם יחזור בפלייאוף הנוכחי.

בצד המפסיד, גורדון הייוורד, שמסיים את חוזהו בתום העונה ויכול להיות ששיחק את משחקו האחרון בג'אז, החמיא ליריבה: "מבחינה היסטורית מדובר בקבוצה נהדרת. הם במקום הראשון מבחינה התקפית והם גורמים לך לשלם על טעויות. אתה צריך להיות מושלם בכל התקפה, ואם לא, הם יהפכו את זה לריצה. אסור שיהיו ירידות מנטליות. למדנו הרבה מזה. היו פעמים שהראינו שאנחנו יכולים לנצח אותם והיו פעמים שהם הראו מה הם ואנחנו לא שם עדיין".

הדפס