נדחתה תביעה נגד זאזא פאצ'וליה

אוהדי הספרס ניסו להוציא צו הרחקה נגד הסנטר של הווריירס. סטיב קר יגיע לסן אנטוניו

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.17 - 07:07
תחילת כתבה

סדרת גמר המערב עוברת לסן אנטוניו לאחר שגולדן סטייט שמרה על הבית בשני המשחקים ועלתה ליתרון 0:2 מבטיח. למרות ההופעה הדומיננטית של של הווריירס במשחק מספר 2 (100:136 לסגנית האלופה), הסיפור המרכזי של הסדרה ממשיך להיות הפציעה של קוואי לנארד במהלך משחק מספר 1. הטענות כלפי זאזא פאצ'וליה על כך שפצע את לנארד בכוונה המשיכו גם הלילה, כשאוהד של הספרס לקח את העניין צעד אחד קדימה.

אותו אוהד של הטקסנים הגיש תביעה נגד גולדן סטייט ופאצ'וליה על פגיעה בסיכויי הספרס להיות תחרותיים. לפי התביעה, הגאורגי נכנס בכוונת תחילה לאזור הנחיתה של לנארד. "כל מה שאנחנו מבקשים מבית המשפט זה שהתנהגות כזו, אשר יכולה לגרום פציעה רצינית לשחקנים שאנחנו אוהבים, לא תהיה מקובלת בסן אנטוניו". בארה"ב דיווחו שהבקשה לצו הרחקה זמני נגד פאצ'וליה נדחתה.

הסנטר של הווריירס נפצע בעצמו במשחק מספר 2, כשנחת בצורה לא טובה על רגל ימין. בבדיקת ה-MRI שעבר לא נמצאו נזקים רציניים, אבל עדיין לא ברור האם הוא ייקח חלק במשחק מספר 3 שייערך בלילה שבין שבת לראשון.

גולדן סטייט תקבל חיזוק רציני לקראת הנסיעה לטקסס, כשמי שככל הנראה יצטרף אליה יהיה מאמן הקבוצה, סטיב קר. המאמן לא עמד על הקווים מאז תחילת הפלייאוף בשל כאבים בגבו, אבל בשני המשחקים האחרונים הוא נכח באולם. למרות זאת, מייק בראון, עוזר המאמן, צפוי לנהל גם את המשחק הקרוב.

הדפס