זאזא פאצ'וליה: "הוגברה האבטחה בביה"ס של ילדיי"

סנטר הווריירס סיפר שמספר האיומים עליו גדל מאז הביקורת של גרג פופוביץ'. דדמון ביצע חסימה לא חוקית על סטף קרי: "זה היה מהלך מלוכלך. במזל אף אחד לא נפצע"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.17 - 10:03
תחילת כתבה

יותר משבוע עבר מאז הפציעה של קוואי לנארד במהלך משחק מספר 1 בסדרת גמר המערב (0:3 לגולדן סטייט). למרות שהיו עוד שני מפגשים מאז, הפציעה עדיין נמצאת על סדר היום ונחשבת לאירוע המרכזי ביותר בסדרה בין הווריירס לספרס. סן אנטוניו מתקשה מאוד מול סגנית האלופה ללא הכוכב הגדול שלה ומוצאת את עצמה קרובה מאוד להדחה.

רבים מאשימים את סנטר הווריירס, זאזא פאצ'וליה, בכך שפצע בכוונה את לנארד כשהניח את רגלו מתחת לרגל של פורוורד הספרס, מה שגרם לכוכב לנחות לא טוב על קרסולו. בין המבקרים הבולטים היה מאמן הספרס, גרג פופוביץ' ("זה לא מכוון? שמעתם על הריגה?"). אתמול (ראשון) חשף פאצ'וליה בראיון בארה"ב שמאז המשחק בשבוע שעבר הוגברה האבטחה בבית הספר של ילדיו בעקבות איומים על השחקן ומשפחתו.

"אני לא מאשים את פופ בהכל, אבל לדברים שהוא אמר הייתה השפעה", אמר זאזא בראיון בארה"ב, "זה פשוט לא בסדר. חייבים לחשוב ולהבין. שיאיימו עליי, אבל שלא יאיימו על אשתי ושלא יגידו שום דבר על הילדים שלי. אין לי בעיה להתמודד עם כך בעצמי, אבל אני שונא לראות את המשפחה שלי מתמודדת עם זה. אין להם שום קשר לזה, הם לא ראויים ליחס כזה". פאצ'וליה עצמו פצוע ברגלו מאז משחק מספר 2 והוא בסימן שאלה לקראת המשחק הרביעי שייערך הלילה (04:00 לפנות בוקר, שידור ישיר ב-SPORT5).

דואג למשפחתו. פאצ'וליה (getty)
דואג למשפחתו. פאצ'וליה (getty)

לאחר המשחק השלישי, הגיעו האשמות מכיוונה של גולדן סטייט כלפי הסנטר של סן אנטוניו, דוויין דדמון. במהלך הרבע הרביעי במשחק (108:120 לווריריס), דדמון הפיל את סטף קרי בזמן שביצע חסימה. במבט נוסף על הקטע, ניתן לראות שדדמון ככל הנראה חסם את כוכב סגנית האלופה בצורה לא חוקית שסיכנה את הגארד.

"אני יודע שהוא לא שחקן מלוכלך, אני לא רוצה לפגוע לו בתדמית", אמר סטף, "אבל אני מרגיש שזה היה מהלך מלוכלך. במזל אף אחד לא נפצע". קרי הוסיף שהוא לא שם לב למשהו יוצא דופן בחסימה עד שצפה בהילוך החוזר יום לאחר המשחק.

בסן אנטוניו, רשימת הפצועים התארכה עוד יותר לאחר המשחק האחרון. הנפגע התורן היה דייויד לי, שנפצע בברכו ולא ייקח חלק במשחק הרביעי. הפורוורד/סנטר מצטרף ללנארד שעדיין בספק למשחק הקרוב וכמובן גם לטוני פרקר, שנפצע בסיבוב הראשון וסיים את העונה.

Yeah so Dewayne Dedmon clearly took a cheap shot at Stephen Curry's knee late last night. #DubNation pic.twitter.com/lljeEIR9BT

— Tom Downey (@WhatGoingDowney) 21 במאי 2017

הדפס