קליבלנד לא מוותרת על ג'ורג'. לאב לדנבר?

הקאבס ניהלו מו"מ על טרייד משולש שינחית את כוכב אינדיאנה. גם ווייד וכרמלו מועמדים להצטרף ללברון

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.17 - 07:21
תחילת כתבה

אחרי אובדן האליפות לגולדן סטייט, בקליבלנד עובדים על חיזוק הסגל ומנסים להנחית כוכב שיעזור ללברון ג'יימס בעונה הבאה. ב-ESPN דווח שלפני הדראפט הקאבס ניהלו שיחות על טרייד משולש שהיה שולח את פול ג'ורג' אליהם ואת קווין לאב לדנבר, בין היתר, אך הקבוצות לא הגיעו לסיכום. עם זאת, קליבלנד עדיין לא מרימה ידיים על האולסטאר של הפייסרס.

כידוע, סוכנו של ג'ורג', ארון מינץ, הודיע לאינדיאנה לפני כשבוע שהוא לא מתכוון להאריך את חוזהו מעבר לקיץ 2018. דנבר נוספה לשיחות על הטרייד במטרה לשלוח לפייסרס מספר שחקנים צעירים ובחירות דראפט, אך הקבוצות לא הגיעו לסיכום עד עתה. הנאגטס סימנו לעצמם כמטרה לשדרג את עמדת הפאוור פורוורד וזו הסיבה שהם רוצים את לאב.

קליבלנד היא לא הקבוצה היחידה שמעוניינת בג'ורג', שהעמיד בעונה האחרונה ממוצעים של 23.7 נקודות, 6.6 ריבאונדים ו-3.3 אסיסטים. גם יוסטון, בוסטון, סן אנטוניו ובעיקר לוס אנג'לס לייקרס רוצות להנחית אותו. "אנחנו צריכים לקחת בחשבון כל תרחיש", אמר נשיא אינדיאנה, קווין פריטצ'ארד, "אני בטוח שנוכל להשיג משהו (תמורת ג'ורג'), יש כל כך הרבה אופציות".

הניסיונות של הקאבס לשדרג את הסגל נעשים כשהם ללא ג'נרל מנג'ר במשרה מלאה, זאת אחרי שהוחלט כי דייויד גריפין לא יאריך את חוזהו אחרי מחלוקת עם הבעלים דן גילברט. אפשרויות נוספות שעומדות על הפרק - ללא קשר לשיחות על ג'ורג' - הן להנחית באוהיו את כרמלו אנתוני ודוויין ווייד, ששיחק עם לברון במיאמי.

הדפס