כרעם ביום בהיר: פול ג'ורג' עבר לאוקלהומה

יחבור לווסטברוק: "אינדיאנה בידיים טובות". הפייסרס קיבלו את אולאדיפו וסאבוניס

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.17 - 07:22
תחילת כתבה

רק לפני ארבעה ימים קיבל ראסל ווסטברוק את תואר ה-MVP בטקס פרסי הליגה ולפנות בוקר (בין שישי לשבת) הוא זכה למתנה נוספת. פול ג'ורג', שהצהיר לפני כמה שבועות כי לא יאריך חוזהו באינדיאנה, שמסתיים בתום עונת 2017/18, הועבר בטרייד לאוקלהומה סיטי תמורת ויקטור אולאדיפו ודומנטס סאבוניס.

"אינדיאנה, תודה על כל מה שהייתם עבור המשפחה שלי", כתב ג'ורג' בעמוד האינסטגרם שלו לאחר הטרייד, "פגשתי ועבדתי עם כמה מבני האנוש הטובים ביותר שאי פעם אפגוש. אינדי, תהיי בידיים טובות בעתיד. אוהב את כולכם". מיד לאחר מכן הוא העלה תמונה נוספת שלו, לצד ווסטברוק.

עם הטרייד הענק הזה, יש לציין, נפתח שוק השחקנים החופשיים ב-NBA. המשמעות המיידית היא שאוקלהומה סיטי הופכת לאחת המועמדות לתואר וסופרסטאר נוסף עובר מהמזרח למערב. בטווח הארוך, עדיין לא ברור אם ג'ורג' יחליט להאריך חוזה בת'אנדר, כאשר ווסטברוק גם כן מסיים את חוזהו בתום עונת 2017/18.

בכל מקרה, לעונה הנוכחית מקבלת אוקלהומה סיטי פורוורד מגוון, שחקן שנבחר ארבע פעמים לאולסטאר ונתן פייט ללברון ג'יימס בפלייאוף האחרון. ג'ורג' בן ה-27 קלע בעונה האחרונה במדי הפייסרס 23.7 נקודות, הוריד 6.6 ריבאונדים ומסר 3.3 אסיסטים למשחק וגם דייק באחוזים נהדרים מכל הטווחים (46 אחוז מהשדה, 39 אחוז לשלוש ו-90 אחוז מהעונשין). בפלייאוף העלה את ממוצעים שלו ל-28 נקודות, 8.8 ריבאונדים ו-7.3 אסיסטים.

אינדיאנה, מנגד, מקבלת שני שחקנים צעירים, שעדיין לא הוכיחו שהם יכולים לסחוב קבוצה בליגה. ויקטור אולאדיפו (25) קלע בעונה האחרונה באוקלהומה סיטי, אליה עבר מאורלנדו, 15.9 נקודות למשחק, הוריד 4.3 ריבאונדים ומסר 3.7 אסיסטים. סאבוניס (21), בנו של סנטר העבר האגדי, ארבידאס, קלע בעונת הרוקי שלו 5.9 נקודות והוריד 3.6 ריבאונדים.

The Brodie #OKC

A post shared by Paul George (@ygtrece) on

הדפס