רונדו נפגש עם הלייקרס, קולדוול פופ סיכם

מג'יק רוצה שהגארד הוותיק יהווה מנטור ללונזו בול

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.17 - 06:41
תחילת כתבה

בווידאו: הביצועים של עומרי כספי

אחרי התחלה סוערת, שוק השחקנים החופשיים ב-NBA נרגע, אבל עדיין יש כמה בכירים שמחפשים קבוצה. אחד מהם הוא רג'ון רונדו, שעל פי דיווח ב-ESPN נפגש עם נשיא הלייקרס, מג'יק ג'ונסון ועשוי להגיע לסטייפלס סנטר בחוזה לעונה אחת.

כזכור, הלייקרס בחרו בדראפט האחרון את לונזו בול, מי שאמור להיות הרכז הפותח של הקבוצה בשנים הקרובות, אך נראה שמג'יק מחפש דמות שתעזור לבול להסתגל לליגה. הנשיא נפגש גם עם קנטביוס קולדוול פופ, שקלע 13.8 נקודות למשחק במדי דטרויט בעונה שעברה. לאחר הפגישה יצאה הודעה כי השחקן סיכם על חוזה לעונה אחת תמורת 18 מיליון דולר ב-LA.

מי שמצא קבוצה הלילה הוא אחד הסנטרים הטובים ביותר שנשארו חופשיים, דוויין דדמון (27, 2.13 מ'), שסיכם על חוזה לשנתיים תמורת 14 מיליון דולר באטלנטה. השנה השניה בחוזה היא אופציה שלו. בעונה האחרונה הוא קלע 5.1 נקודות והוריד 6.5 ריבאונדים ב-17.5 דקות בממוצע במדי סן אנטוניו.

שחקן נוסף שקיבל חוזה הוא הפורוורד, אנטוניו טוליבר (32, 2.06 מ'), שסיכם לעונה אחת בדטרויט תמורת 3.3 מיליון דולר. הוא יוסיף קשיחות לפיסטונס אחרי שקלע 7.1 נקודות והוריד 3.7 ריבאונדים ב-22.7 דקות בממוצע במדי סקרמנטו בעונה שעברה.

הדפס