פול: "מזמן לא התרגשתי ככה מכדורסל"

הרכש של יוסטון הוצג: "אני והארדן נחושים לזכות באליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.17 - 09:36
תחילת כתבה

יותר משבועיים עברו מאז ההודעה הרשמית שכריס פול מצטרף ליוסטון, והלילה (בין שישי לשבת) הוא הוצג באופן רשמי עם המדים החדשים. הרכז שהוביל את הקליפרס במשך שש עונות יחבור לג'יימס הארדן במה שיכול להיות איום ממשי על אליפות ה-NBA. "כבר הרבה זמן עבר מאז שהתרגשתי ככה מכדורסל, למען האמת. זאת התחלה חדשה והתזמון לא היה יכול להיות יותר מושלם עבורי לצד הארדן", סיפר במסיבת העיתונאים.

פול דיבר על השילוב עם כוכב הרוקטס וסיפר על החלק המשמעותי שלו בהחלטה להצטרף: "אני והארדן דיברנו על המטרה האולטימטיבית שהיא זכיה באליפות. לאף אחד מאיתנו עדיין לא הייתה את ההזדמנות לעשות את זה, דיברנו על כמה טוב נרגיש עם זה. זאת הסיבה העיקרית לכך שאני נרגש - להיכנס למסע הזה ביחד עם מישהו שרוצה את האליפות כמוני.

"לא הגעתי לכאן רק בשביל לעזור לו, גם הוא הולך לעזור לי במטרה להגיע לאן שאנחנו רוצים", המשיך פול. "ייקח לנו זמן להסתגל, אבל אני מאוד מתרגש לקראת החיבור הזה. איך לשלב אותנו? זאת תהיה הבעיה של המאמן והוא אמר שאם אנחנו רוצים לנצח נעשה את כל מה שצריך. אני יודע שלהארדן יש את הנכונות וגם לי.  אנחנו הולכים לדבר על הקרבה ולעשות כל מה שצריך בשביל לנצח".

פול עזב את הקליפרס לאחר שוויתר על השנה האחרונה בחוזהו, בה היה יכול להרוויח 24.2 מיליון דולר, אבל חתם על חוזה אחר שעבר איתו בטרייד ליוסטון. הרוקטס שלחו לקליפרס את פטריק בברלי, לו וויליאמס, סם דקר, דיאנדרה ליגינס, דרון היליארד, מונטרזל הארל, קייל ווילטג'ר ובחירה עתידית בסיבוב הראשון של דראפט 2018.

הדפס