כרמלו יעבור לקליבלנד תמורת אירווינג?

דיווח: הניקס מוכנים להעביר את מלו, אבל לא יוותרו על פורזינגיס. ג'ון וול סיכם על חוזה חדש ל-4 שנים תמורת 170 מיליון דולר

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.17 - 07:58
תחילת כתבה

האם כרמלו אנתוני הוא השחקן שינסה לעזור ללברון ג'יימס לזכות באליפות בעונה הקרובה? אחרי שקיירי אירווינג ביקש לעזוב את קליבלנד וסימן את ניו יורק כאחד מהיעדים המועדפים עליו, דווח בארה"ב שהניקס מוכנים להעביר את מלו בתמורה לגארד, אבל לא את קריסטפס פורזינגיס.

כזכור, ב-ESPN פורסם שבמסגרת הבקשה של אירווינג לעזוב בטרייד, הוא סימן גם את סן אנטוניו, מיאמי ומינסוטה כקבוצות שלאחת מהן הוא מעדיף לעבור, בנוסף לניקס. לאחרונה דווח שכרמלו מוכן לעבור לקליבלנד ונראה שבניו יורק מוכנים לשלוח אותו לקאבס בנוסף לבחירת דראפט עתידית בתמורה לאירווינג.

בנוגע לפורזינגיס, אפשרות מעבר שלו בטרייד עלתה בחודש שעבר, אבל נראה שאחרי שפיל ג'קסון עזב, האופציה הזו ירדה מהפרק. נראה שהלטבי ישמח לשתף פעולה עם אירווינג במדיסון סקוור גארדן אחרי שסימן תמונה של האחרון במדי הניקס כאהובה בטוויטר.

בינתיים, וושינגטון וג'ון וול הגיעו לסיכום על הארכת חוזה ל-4 שנים בגובה 170 מיליון דולר, כך לפי ESPN. העסקה החדשה תחל רשמית ב-2019, שכן הרכז חתום לשנתיים נוספות על חוזה של 37 מיליון דולר. "אתם יודעים שאני לא הולך לשום מקום", אמר וול שהעמיד בעונה החולפת ממוצעים של 27.2 נקודות, 10.3 אסיסטים ו-3.7 ריבאונדים בפלייאוף.

יחליפו קבוצות? כרמלו ואירווינג (Getty)
יחליפו קבוצות? כרמלו ואירווינג (Getty)
הדפס