טריו חדש במערב: אנתוני יעבור לת'אנדר

דיווח ב-ESPN: קאנטר ומקדרמוט יצטרפו לניקס עבור הכוכב

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.17 - 20:07
תחילת כתבה

טריו ענק: לפי דיווח ב-ESPN, כרמלו אנתוני סיכם סופית על מעברו לאוקלהומה סיטי. אחרי אינספור דיווחים לגבי עתידו המעורפל, מלו מצא בית חדש וירכיב טריו קטלני יחד עם פול ג'ורג' וראסל ווסטברוק, במה שישפיע משמעותית על מאזן הכוחות במערב.

במסגרת העסקה, אנס קאנטר ודאג מקדרמוט יעברו לניקס תמורת הכוכב מעורר המחלוקת, כאשר נראה שהניקס לא הצליחו להפיק רווח משמעותי מבחינה מקצועית עבור השחקן שהוביל אותה בשנים האחרונות. 

אחרי שהבוקר פורסם שכרמלו יוותר על הסעיף לפיו לא יוכל לעבור בטרייד וזאת על מנת להצטרף לקליבלנד או לאוקלהומה סיטי.  בסופו של דבר, הפור נפל על הת'אנדר, כשעל פי אותם פרסומים, מי שהיווה תפקיד מרכזי בעסקה הם ראסל ווסטברוק ופול ג'ורג', חבריו בעבר בנבחרת ארה"ב, שאמורים להרכיב יחד טריו קטלני, שעשוי לקרוא תיגר על מעצמות המערב.

כדי לסייע למעבר לצאת לפועל, מלו ויתר על הסעיף לפיו אם יועבר בטרייד שכרו יוגדל משמעותית, במה שמראה עוד קצת את הנכונות שלו לעזוב. כל כלי התקשורת בארה"ב יישרו קו עם הפרסומים כשהמעבר צפוי לצאת סופית לפועל ביום שני הקרוב. 

מן העבר השני, דאג מקדרמוט ואנס קאנטר יעברו לתפוח הגדול, כשהניקס יישאו בעלות חוזיהם, שגם היא לא מבוטלת בכלל, שכן הטורקי משתכר כ-18 מיליון דולר לעונה. ניו יורק תקבל גם בחירת סיבוב שני תמורת מלו, ממנו היא רצתה להיפטר לאורך כל הקיץ האחרון.

אנתוני, 10 פעמים אולסטאר, מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בניקס תמורת 54 מיליון דולר. עוד לפני עזיבתו של ג'קסון, מלו בן ה-33 שיחק בניקס מ-2010, אך מאז 2013 הקבוצה לא העפילה לפלייאוף. בעונה האחרונה קלע 22.4 נקודות למשחק והוריד 6.6 ריבאונדים. אנתוני מעולם לא ירד בקריירה מ-20 נקודות בממוצע לעונה ובשיאו קלע 28.9 נקודות בעונת 2006/7 במדי דנבר.

הדפס