ה-NBA חוזרת. כספי החלים וצפוי לשחק מול הרוקטס

דריימונד גרין עקץ: "לא יודע כמה יוסטון רצינית בהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.17 - 18:45
תחילת כתבה

הלילה (בין שלישי לרביעי) היא חוזרת. ה-NBA פותחת עונה עם שני משחקים מאוד מסקרנים בערב הראשון. קליבלנד ובוסטון (3:00) יספקו פריביו ראשון למה שצפוי בעיני רבים להיות גמר המזרח, כשקיירי אירווינג יפגוש את האקסית ומצבו של לברון עדיין לא ברור. לאחר מכן (5:30) גולדן סטייט ויוסטון ייפגשו למצ' אפ מעורר תיאבון, כריס פול וג'יימס הארדן מתחילים את שיתוף הפעולה יחד עם המבחן הכי מאתגר שיש בליגה.

  • 05:30, 5SPORT: עומרי כספי וגולדן סטייט נגד יוסטון בערב הפתיחה של ה-NBA

חדשות מעודדות הלילה מגזרת עומרי כספי, שנפצע בקרסול בשבת. הפורוורד הישראלי עדיין מוגדר בספק למשחק, אך כתב ESPN, כריס היינס, מדווח כי מצבו השתפר ועל פי ההערכות הוא צפוי לשחק מול הרוקטס. הסטטוס של אנדרה איגודלה, שסובל ממתיחה בגב, מעט פחות אופטימי, אבל גם לגביו ההערכה היא חיובית.

בתוך כך, דריימונד גרין ניצל את היממה האחרונה לפני הג'אמפ בול של העונה כדי לעקוץ את היריבה הראשונה. הפורוורד התייחס לדבריו של מאמן יוסטון, מייק ד'אנטוני, לפיהם קבוצתו "לא יכולה לעצור את גולדן סטייט, אבל הם לא יכולים לעצור אותנו".

גרין אמר על המהלכים שביצע הג'נרל מנג'ר דריל מורי בקיץ: "הוא לקח כמה סיכונים. הביא את כריס פול, הוא עומד במילה שלו. אבל מה שד'אנטוני אמר, אני לא יודע כמה ברצינות הם לוקחים את הצד ההגנתי. אבל הם הוסיפו כמה שחקני הגנה טובים. הם רוצים שזו תהיה תחרות קליעה, שזה בסדר, אבל אנחנו הולכים לשחק קצת הגנה. אנחנו יכולים לקלוע היטב, אבל אנחנו גם חתיכת קבוצת הגנה. אז אנחנו הולכים לשחק קצת הגנה".

הדפס