גרין לדניס סמית': "אתה לא תטביע עליי"

פורוורד גולדן סטייט לא ויתר על טראש טוק. הרוקי של דאלאס: "צחקתי עליו". קרי ניחם את אחיינו של דווין האריס על מות אביו לפני המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.17 - 10:36
תחילת כתבה

4 משחקים לתוך העונה, לגולדן סטייט עדיין אין רצף ניצחונות, אבל הבוקר (שלישי) היא קיבלה יריבה די נוחה כדי לחזור לעניינים. הווריירס גברו 103:133 על דאלאס שעוד לא ניצחה העונה ועלו ל-2:2 בעזרת 29 נקודות של סטף קרי. הגארד שיחק אחרי שנקנס ב-50 אלף דולר ולא הושעה בעקבות זריקת מגן השיניים לעבר השופט מול ממפיס.

דאלאס חסרה את דווין האריס משחק שלישי ברצף בגלל מות אחיו, ברוס, אחרי תאונת דרכים ביום חמישי. לפני המשחק קרי ניסה לנחם את אחיינו של גארד המאבריקס ובנו של ברוס - בריידן בן ה-9. "ברור שקשה למצוא את המילים הנכונות בגלל שזו מכה למשפחה", אמר כוכב גולדן סטייט, "בגיל כזה, אני לא יכול לדמיין מה הוא עובר והדבר הטוב ביותר שיכולתי לומר לו זה שיקבל כח מהמשפחה בתקופה הקשה הזו".

מי שאירגנו את המפגש הוא אחיו של סת' קרי, אחיו של כוכב הווריירס ושחקן דאלאס, ושון ליווינגסטון, חברו של דווין האריס. האחרון חזר הלילה בפעם הראשונה לאמריקן ארליינס סנטר מאז הטרגדיה וצפה במשחק מהיציע עם אחיינו. "זה היה שבוע קשה", הוא סיפר, "כנראה הדבר הקשה ביותר היה לספר את זה לילדים שלו ושלי".

מנגד, דאלאס קיבלה 10 נקודות מדניס סמית' ג'וניור, אבל כשניסה להטביע, דריימונד גרין עצר אותו וגם לא ויתר על הטראש טוק. אחרי המשחק אמר פורוורד גולדן סטייט: "ההטבעה? נו באמת, זה לא הולך לקרות. פה זו לא ליגת הקיץ, אתה לא הולך להטביע על כולם". גם הרוקי של דאלאס הגיב: "אני לא יודע על מה הוא מדבר. הוא לא יכול לומר שום דבר. הוא ביצע עבירה. אין בזה שום היגיון. הוא התרברב על שום דבר, צחקתי עליו. הוא לא יכול לקפוץ לגבהים שלי".

הדפס