לברון: "אי אפשר לצפות שתומאס יתקן את כל הבעיות"

קליבלנד הפסידה גם ליוסטון אחרי טריפל-דאבל של הארדן. כוכב הרוקטס: "האם זה השיא שלי? אני לא יודע"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.17 - 09:56
תחילת כתבה

פתיחת העונה המאכזבת של קליבלנד נמשכה הלילה (בין חמישי לשישי) עם עוד הפסד, הפעם 117:113 ליוסטון וג'יימס הארדן. שוב לברון היה האיש של הקאבס (33 נקודות ו-7 אסיסטים לעומת 9 איבודים), אבל האיש והזקן היה גדול עם 35 נקודות, 13 אסיסטים, 11 ריבאונדים וגם 5 חטיפות.

בקליבלנד סופרים כבר שישה הפסדים בשמונת המשחקים האחרונים אחרי ש-19 איבודים הובילו ל-38 נקודות בצד השני. יוסטון גם נהנתה מיתרון 26:45 בריבאונדים והלכה הרבה יותר לקו - 29 מ-36 לעומת 11 מ-14 של הקאבס.

"פי.ג'יי טאקר הרג אותנו בנקודות בהזדמנות שנייה ברבע הרביעי, וכשאתה מנסה לנצח בחוץ, אתה חייב להיות טוב בריבאונד", אמר לברון, "זה קשה כשהם זורקים 46 שלשות וגם הולכים הרבה לקו. עשינו עבודה טובה בהגנה, אבל היו דברים שלא הלכו לטובתנו".

היה גדול על קליבלנד. הארדן (Getty)
היה גדול על קליבלנד. הארדן (Getty)

לפני המשחק, לברון דיבר על פתיחת העונה של הקאבס ואמר: "אנחנו רוצים שאייזאה תומאס ייקח את הזמן שלו ויחזור כשהוא ירגיש מוכן. אי אפשר לצפות שהוא יתקן את כל הבעיות ואי אפשר להיות תלויים בשחקן אחד. אין ספק שיש לו חלק גדול במה שאנחנו רוצים להיות, אבל הוא עדיין לא עלה על הפרקט במדי קליבלנד. אנחנו יודעים למה הוא מסוגל, אבל אנחנו לא רוצים שיהיה עליו כזה לחץ, למרות שהוא אוהב את זה".

בצד המנצח, הארדן נשאל אם זה שיא הקריירה שלו מבחינת היכולת ואמר: "אני לא יודע. אני עובד, מנסה ללמוד את המשחק, להקשיב לאנשים שדוחפים אותי ונותנים לי מוטיבציה, ולהיות השחקן הכי טוב שאני יכול להיות. זה די פשוט". מייק ד'אנטוני דיבר על קלינט קאפלה שקלע 19 נקודות, קלט 13 ריבאונדים וחסם 4 זריקות, כולל אחת של לברון בשניות האחרונות: "אנחנו מצפים ממנו ליכולת הזו. הוא בן 23 ואין סיבה שהוא לא ימשיך להשתפר".

דאבל-דאבל ו-4 חסימות. קאפלה (Getty)
דאבל-דאבל ו-4 חסימות. קאפלה (Getty)
הדפס