"אוהב את עומרי, יש לו את התמיכה שלנו"

צפו בדוראנט מפרגן לחברו לווריירס. איגודאלה: "מתאים לנו"

גיל ברק, שליח ערוץ הספורט ללוס אנג'לס  17.02.18 - 23:30
תחילת כתבה

אחרי משחק ה"RISING STARS", שבו ניצחה נבחרת שאר העולם את נבחרת ארה"ב, הלילה (בין שבת לראשון, 3:00 שידור ישיר ב-5SPORT) יתקיימו במסגרת סוף שבוע האולסטאר תחרויות הכשרונות, ההטבעות והשלשות ואנחנו צפויים לקבל מנה גדושה של היילייטס וכיף.

עוד לפני כן, תפס שליחנו בלוס אנג'לס, גיל ברק, שחקן עבר והווה ודיבר איתם על הישראלי היחיד ב-NBA, עומרי כספי. "אני אוהב את עומרי", סיפר חברו לקבוצה של כספי לגולדן סטייט, קווין דוראנט, שחייך כששמע את שמו של הפורוורד, "הוא אחד החברים לקבוצה שאני הכי אוהב. תמיד יש לו מצב רוח טוב. הוא תמיד נותן לו חיבוק גדול בכל יום שאני רואה אותו. אני אוהב את זה. הוא גורם לי להרגיש נהדר. הוא תמיד מעודד אותי ואת כולם בקבוצה. יש לו את התמיכה שלנו".

חברו נוסף לקבוצה של כספי, אנדרה איגודאלה, סיפר בדיחה פרטית של השניים: "המשפט האהוב עליי ועל עומרי הוא "לחיים קצר" והוא יודע מה זה אומר". לעניין המקצועי יותר אמר: "עומרי הוא בחור טוב ומתאים מאוד לקבוצה שלנו. יש לו אנרגיות טובות וצורת המשחק שלו מאוד מתאימה לנו, על הפרקט ומחוצה לו". כוכב העבר, כריס וובר, הוסיף: "הוא לוחם, הוא משלתב טוב ושחקן מצוין. עכשיו יש לו הזדמנות לשחק בקבוצה מאוד טובה ואני שמח שיש לו את ההזדמנות הזאת".

מוערך בקרב הכוכבים. כספי
מוערך בקרב הכוכבים. כספי
בארה"ב חשפו הערב את שמות המועמדים הסופיים להיכנס להיכל התהילה. בין השמות הבולטים נמצאים סטיב נאש, ג'ייסון קיד, גרנט היל וריי אלן. כריס וובר שוב נכנס לרשימה ומקווה להגיע הפעם עד הסוף. בנוסף, שחקן העברר מוריס צ'יקס ומאמני העבר לפטי דריסל ורודי טומג'נוביץ' גם בין המועמדים הסופיים.
הדפס