לנארד: "מתכנן לחזור לשחק עוד העונה"

למרות הדיווחים, הכוכב נחוש: רוצה לסיים את הקריירה בספרס

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.03.18 - 19:39
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הניצחון של סן אנטוניו על ממפיס

האם קוואי לנארד יחזור לשחק עוד העונה? סן אנטוניו כבר נאצלה להתמודד עם העובדה כי הכוכב ייעדר לתקופה ממושכת, אבל בראיון ל-ESPN הוא טען שהוא מתכוון לחזור לפני העונה הבאה: "אני מקווה לחזור למגרשים בקרוב. אין לי תאריך חזרה ואני צריך להמשיך לעשות את מה שאני עושה".

"התהליך שאני עובר כרגע מצוין. כל מה שעברתי זה ביחד עם הקבוצה ואני לא מרגיש שהיה נקודת שבר כלשהי. אני מדבר עם גרג פופוביץ' בכל יום והוא יודע מה קצב ההתקדמות שלי ומה אני עושה בכל הזמן", המשיך לנארד וכשנשאל האם מוכן לסיים את הקריירה בספרס ענה: "כן, בוודאי".

כזכור, לנארד, שנפצע במשחק הראשון של גמר המערב בעונה שעברה מול הווריירס, החמיץ את כל פתיחת העונה הנוכחית ושב למגרשים רק באמצע דצמבר. הכוכב הספיק לרשום תשע הופעות בלבד במדי הספרס, ששמרו עליו כמה שניתן, אולם לאחר שהיה בפעילות כשלושה שבועות ורשם תשע הופעות, הכריזה סן אנטוניו בתחילת ינואר כי לאונרד יושבת מכל פעילות "עד להודעה חדשה".

בסיום החודש הקודם, פופוביץ' עצמו הודיע כי לנארד לא צפוי לחזור לשחק כדורסל עד לסיום העונה וכי יופתע אם אכן יעשה זאת, אולם נראה שהכוכב עצמו נחוש בהרבה. אגב, לפני כחודש התפרסם ב-ESPN דיווח לפי נוצרה מתיחות בין לאונרד לספרס, לאחר שהשחקן לא היה מרוצה מאופן הטיפול בפציעה שלו.

הדפס