"עומרי מתעופף!": הרשת הגיבה בסערה למהלך של כספי

הישראלי סיפק חסימה מצד אחד ומיד ודאנק עוצמתי מן העבר השני: "מהלך העונה שלו". צפו במהלך

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.18 - 07:02
תחילת כתבה

עומרי כספי לא זוכה לאחרונה ליותר מדי רגעי אושר אישיים בגולדן סטייט, אבל הלילה (בין חמישי לשישי), הוא בהחלט נהנה מאחד כזה.

הפורוורד הישראלי עלה לפרקט במשחק מול סן אנטוניו כבר במהלך הרבע הראשון ובתוך הדקה האחרונה של הרבע, סיפק שני מהלכים מבריקים בזה אחר זה. תחילה הוא ניצל את העובדה שג'ופרי לוברן מהספרס נתקע בין שון ליבינגסטון לקווין דוראנט, הגיח מאחור וסיפק חסימה ביד שמאל. מיד לאחר מכן, כספי דהר קדימה, קיבל את הכדור מדוראנט והטביע בעוצמה. אלה היו הנקודות הראשונות של כספי מזה כמעט חודש.

"עומרי מתעופף!", צייצו בחשבון הטוויטר הרשמי של ה-NBA, בצירוף שני דגלי ישראל. גם בחשבון הרשמי של הווריירס היו מרוצים: "OMG", הם צייצו.

דרו שילר, עיתונאי המלווה את הווריירס, פרסם את הסרטון של המהלך וכתב: "מהלך העונה של עומרי כספי!!! גרנט ליפמן (עיתונאי נוסף המסקר את הקבוצה) איבד הרגע את הראש!". מארק מדינה מה"מרקורי ניוז" הוסיף: "יכול להיות שהרגע ראיתי את מהלך העונה".

אנתוני סלייטר, עיתונאי ה"את'לטיק" המסקר את הווריירס, צייץ: "הייתי באמצע לומר לעצמי 'עומרי, מאיפה זה הגיע?' אחרי הבלוק של כספי ופתאום הוא התעופף מן העבר השני לדאנק העוצמתי הזה. איזה רצף אירועים לא צפוי".

אחד מחשבונות האוהדים של הקבוצה צייץ: "עומרי כספי נראה כמו ד"ר ג'יי לרגע" והעיתונאי מונטי פול כתב: "הקהל באורקל ארינה הגיב כאילו הרגע הם ראו ירח סגול"

הדפס