תיקח את דונצ'יץ'? פיניקס ראשונה בדראפט

קוקושקוב צפוי לבחור ביהלום הסלובני. סקרמנטו תבחר שנייה

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.18 - 06:18
תחילת כתבה

סדר הבחירות בדראפט 2018 נקבע הלילה (בין שלישי לרביעי) לאחר הגרלת הלוטרי. מי שתיבחר ראשונה בדראפט, שייערך בברוקלין ב-21 ביוני, היא פיניקס, שלראשונה בתולדותיה מחזיקה בבחירה מספר 1.

הסאנס החזיקו בסיכויים הגבוהים ביותר לקבל את הבחירה הראשונה ולאחר שמינו את מאמן נבחרת סלובניה, איגור קוקושקוב למאמנם החדש, גוברות כעת ההערכות כי הם ישתמשו בבחירה הראשונה כדי לקחת את היהלום הצעיר של ריאל מדריד, לוקה דונצ׳יץ', שזכה עם קוקושקוב ביורובאסקט האחרון.

הבחירה השנייה בדראפט שייכת לסקרמנטו, ששלחה ללוטרי את השחקן בו בחרה בשנה שעברה, דיארון פוקס. אם פיניקס אכן תיקח את דונצ'יץ', הקינגס עשויים לבחור בדיאנדרה איטון המבטיח. אטלנטה תיבחר שלישית, ממפיס רביעית ודאלאס חמישית.

קליבלנד שלחה לאירוע שוב את ניק גילברט, בנו של הבעלים דן, שבעבר "הביא" לקאבס פעמיים תוך שלוש עונות את הבחירה מספר 1. הפעם זה לא הלך וקליבלנד, עם הבחירה של ברוקלין אותה קיבלה מבוסטון בטרייד על קיירי אירווינג, נמצאת רק במקום השמיני בדראפט.

בוסטון קיוותה שהבחירה של הלייקרס תיפול במקומות 2-3 ותעבור אליה, אך היא תהיה לבסוף במקום העשירי ומי שתיבחר שם היא פילדלפיה, בעוד הסלטיקס יקבלו את הבחירה של הקינגס בעונה הבאה. הקליפרס, בזכות הטרייד עם דטרויט על בלייק גריפין, יבחרו במקומות 12 ו-13.

הדפס