ד'אנטוני עקץ: הווריירס עשו המון בידודים

יוסטון חזרה לחיים. דוראנט: "אסור לי להתחיל משחק ככה". פול: "שיחקנו עם יותר דחף". קרי: "היינו 'חמודים' מדי בהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.18 - 09:37
תחילת כתבהאחרי ניצחון מרשים של גולדן סטייט במשחק מספר 1, יוסטון הגיבה הלילה ובגדול עם 105:127 מרשים והשוותה ל-1:1 את סדרת גמר המערב לפני שהיא תעבור לשני משחקים באוקלנד. הרוקטס נשענו על 27 נקודות של ג'יימס הארדן ואריק גורדון כ"א, אבל גם הציגו הגנה משופרת וקיבלו תרומה משמעותית מכל שחקני הרוטציה של מייק ד'אנטוני.

ד'אנטוני מרוצה מהחזרה של מוליכת המערב לסגנון המהיר והשוטף שסידר לה את המאזן הכי טוב בליגה בעונה הסדירה: "אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה, בכל מקום בסגנון שבו אנחנו משחקים. חלק מהאנשים אולי לא אוהבים אותו".

כריס פול התייחס לשינויים: "לא שינינו שום דבר בסכמות שלנו, פשוט עשינו את כל הדברים חזק יותר. דיברנו על מה שקרה במשחק 1, יצאנו לקלעים, החילופים היו הרבה יותר נקיים. קליי זרק 15 שלשות במשחק הראשון, הלילה רק 4. זה קצת יותר טוב. שיחקנו עם יותר דחף".

הארדן הוסיף: "היינו מאוד אגרסיביים בהגנה וזה איפשר לנו לרוץ במעבר. אם ניתן להם להרגיש בנוח ולמצוא את הנקודות שלהם, הם יפרקו אותנו. אבל אם ננסה להקשות עליהם, דברים טובים יקרו לנו". פי ג'יי טאקר, שהיה נהדר עם 22 נקודות, התלוצץ לגבי שיתוף הפעולה עם פול: "יש לי אפס כימיה איתו. מעולם לא שיחקנו יחד, אנחנו מנסים למצוא את זה תוך כדי. ברצינות, הוא מוסר כל כך טוב והוא רואה את המשחק כל כך טוב, אז לא קשה למצוא את הכימיה איתו".
קווין דוראנט התייחס לפתיחה המפוזרת של הווריירס: "יהיו בעיות תקשורת לפעמים, זה טבע המשחק, וגם נפילות מנטאליות. הקבוצה שמצמצמת אותן מנצחת. אנחנו צריכים לחבר כמה שיותר פוזשנים טובים ביחד. אני נתתי לטרבור אריזה להתחיל טוב והקהל נכנס לעניינים, הכל המשיך משם. אני לא יכול להתחיל ככה".

סטף קרי על העומס שנדרש ממנו בהגנה: "זה לא גובה מחיר אם אתה נמצא צעד אחד לפניהם וזו הייתה הבעיה שלנו הלילה. היינו 'חמודים' מדי בחילופים שלנו במקום לשחק הגנה אחד על אחד. כמו שאנחנו עובדים קשה בהגנה, הם עובדים קשה בהתקפה כדי להגיע לזריקות. זה היה ההבדל בין שני המשחקים, הם עשו מאמץ להפוך את הבידודים ליותר תנועה עם כדור והיינו צעד אחד איטיים מדי".

סטיב קר לא מודאג מהכושר הפושר של קרי: "כמובן שזה לא היה הערב הכי טוב שלו. התחיל לאט, אבל במחצית השנייה הוא הצליח להיכנס קצת לעניינים. אני לא מודאג ממנו, הוא שחקן שיתאושש ממשחק רע". כמה הפציעה הקודמת משפיעה עליו? "בערך 13.7 אחוז", התלוצץ המאמן.
הדפס