לברון שיחק עם חבלה בעצם אחרי המשחק ה-1

ג'יימס חבט בלוח ופצע את עצמו בעקבות הטעות של סמית'

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.18 - 07:29
תחילת כתבה

העונה של קליבלנד הסתיימה הלילה (בין שישי לשבת) בטעם חמוץ, זאת לאחר שגולדן סטייט השלימה סוויפ על חשבונה וזכתה באליפות עם 0:4 מוחץ במגרשם הביתי של הקאבס. השנה הארוכה של הקאבלירס כללה סיפורים רבים שכללו בין היתר את בריאותו של המאמן טיירון לו, שינוי הסגל וכמובן עתידו של לברון ג'יימס.

אך למרות כל אלה הקבוצה עלתה לגמר ה-NBA ונכנעה ליריבה שגדולה עליה בכמה מידות. הלילה היא הובסה בביתה 108:85, אך דווקא המשחק הראשון בסדרה היה הצמוד ביותר והדרמטי מכולם. הוא זכור בשל הטעות הגורלית של ג'יי. אר. סמית' שהיה בטוח שקליבלנד מובילה והוריד זמן מהשעון. אחרי שהתבררה גודלה של הטעות, כעת מסתבר שהיא עלתה ללברון ג'יימס גם בבריאותו.

על פי הדיווחים, כוכב הקאבס רתח בסיום המשחק ובחדר ההלבשה חבט בחוזקה בלוח ופצע את עצמו. לברון גרם לעצמו לחבלה בעצם ועבר בדיקת MRI, אבל היד הייתה יותר מדי נפוחה בשביל קבלת תוצאה מדויקת. בדיקה נוספת נערכה יותר מאוחר והצביעה על חבלה בעצם ביד ימין. ג'יימס לא צפוי לעבור ניתוח, אבל ניתן לשער את גודל הדרמה שהתחוללה בחדר ההלבשה ואת הכאבים איתם המשיך לשחק בהמשך הסדרה.

אחרי שהעונה הסתיימה, ללברון כבר לא היה צורך להסתיר את הדברים והוא הגיע אל מסיבת העיתונאים חבוש בידו. "נתתי לאמוציות להשתלט עליי. שיחקתי את שלושת המשחקים הנותרים פחות או יותר עם יד שבורה. זה היה משחק מאוד אמוציונלי בגלל הרבה סיבות, ניצחון בו יכול היה לעשות עבורנו דברים רבים. הדרך בה שיחקנו, השריקות שנעשו במהלך המשחק, הוא נלקח מאיתנו. היו לי אמוציות כי אתה לא זוכה להזדמנות כזאת במשחק הראשון בחוץ מול גולדן סטייט".

בעקבות עזיבתו הצפויה, שחקני הליגה לא בזבזו זמן וקראו ללברון להצטרף אליהם. ג'ואל אמביד תייג את הכוכב וקרא לו להגיע לפילדלפיה: "סמוך על התהליך!!!! תמצא אתגר חדש". שחקנה הטורקי של הניקס, אנס קאנטר, צייץ תמונה של ג'יימס במדי קבוצתו, וכך עשה גם דג'ונטה מארי (סן אנטוניו). לברון עצמו התייחס לעתידו בסיום: "אין לי מושג בשלב זה. למשפחה שלי יש חלק עצום בהחלטה שלי. נראה מה יהיה".
הדפס