גארי פייטון טען: "הבן של לברון התחייב לשחק בתיכון בלוס אנג'לס"

כוכב העבר סיפק עוד רמז לגבי הצטרפות אפשרית של קינג ג'יימס ללייקרס, בתיכון עצמו הכחישו את הדברים

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.18 - 07:00
תחילת כתבה

עונת ה-NBA מאחורינו, אבל האקשן האמיתי של הקיץ כנראה רק מתחיל וכמו שקרה לא מעט פעמים בעבר, הוא יהיה סביב לברון ג'יימס.

אחרי התבוסה בגמר מול גולדן סטייט, שסגרה עונה בה לברון נשאר כמעט לבדו במערכה בקליבלנד, מה שהוביל לחרושת שמועות לגבי עזיבתו המתקרבת את הקאבלירס, כעת מתגברים הניחושים לגבי היעד הבא של לברון, אם אכן יהיה כזה ואחת האפשרויות המרכזיות, לוס אנג'לס לייקרס, זכתה לחיזוק לא צפוי.

הלייקרס מוזכרים זה זמן רב כמועמדים לקלוט את לברון ואף פינו מקום לשני חוזי מקסימום במהלך העונה (בזכות הטרייד עם קליבלנד) וכעת, שחקן העבר גארי פייטון טען כי הבן של לברון, לברון ג'יימס ג'וניור בן ה-13, המוכר יותר בכינויו "ברוני" התחייב לשחק בתיכון מקומי באזור לוס אנג'לס, מרחק של כ-30 ק"מ מהסטייפלס סנטר, ביתם של הלייקרס (והקליפרס, שגם הוזכרו כמועמדים לקלוט את לברון, אך קשה להאמין שזה אכן יקרה).

"הבן שלו בדיוק הודיע לתיכון סיירה קניון שהוא הולך לשחק שם, עם הבנים של סקוטי פיפן וקניון מרטין", אמר פייטון בריאיון, "ואם אתם חושבים על זה, כשיש לך ילד בגיל הזה אתה לא רוצה להיות רחוק ממנו לתקופות זמן ממושכות. הוא צריך את אבא שלו קרוב בתקופה הזו בחייו. אני חושב שלברון רוצה להיות בסביבת הבן שלו כמה שיותר ולראות אותו משחק". אגב, יש לציין כי אחד מאנשי התיכון עצמו הכחיש את הדברים של פייטון לגבי התחייבות.

בסרטונים שהופצו לאורך השנים, ברוני נראה כשחקן צעיר בעל כישרון מרשים, אותו ירש מאביו. על פי הדיווחים, לברון מקווה לשחק ב-NBA עד גיל 40, אז יוכל בנו להיבחר בדראפט אם וכאשר והשניים יוכלו לשתף פעולה. בריאן ווינדהורסט, עיתונאי ESPN המקורב ללברון במשך שנים, כתב בסוף השבוע עם סיום העונה כי לילדיו של לברון תהיה השפעה על ההחלטה לו לגבי העונה הבאה וגם החבר הקרוב דוויין וייד אמר בריאיון אתמול: "אני לא חושב שההחלטה של לברון תהיה תלויה רק בכדורסל. הוא הראה השנה שהוא יכול להגיע לגמר, לא משנה מה קורה סביבו. אני חושב שבשלב זה של חייו, איכות החחיים והנוחות של המשפחה שלו חשובים לו יותר".

הדפס