הווריירס חגגו. קרי: "הכל התחבר ברגע הנכון"

צפו: כמיליון הגיעו למצעד של גולדן סטייט. גרין עקץ את לברון

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.18 - 23:45
תחילת כתבה

אחרי שמיצבה את עצמה כאחת השושלות הגדולות בתולדות ה-NBA וזכתה באליפות שלישית בארבע העונות האחרונות, גולדן סטייט ערכה היום (שלישי) את מצעד האליפות המסורתי עם כמעט מיליון אוהדים שחגגו איתה ברחובות. 

"מעולם לא חשבתי שנהיה במצעד אליפות אחד, שלא לדבר על שניים או שלושה", אמר סטף קרי, "הכל התחבר לנו ברגע הנכון, זאת שנה מאוד מאוד מיוחדת". קווין דוראנט סיפר: "אין דיון על החוזה החדש שלי. ברור שאני רוצה לעשות זאת שוב. זו הייתה שנה מיוחדת, הצלחתי להכיר את החברים שלי לקבוצה טוב יותר".

דריימונד גרין לא פספס את ההזדמנות כדי לעקוץ את לברון ג'יימס כשלבש חולצה עם רפרנס לפוסט שהעלה הכוכב של הקאבס באינסטגרם עם הכיתוב "מצב רוח לברון". החולצה של גרין הדגישה את מצב הרוח שלו, עם שלוש טבעות אליפות.

עוד עקיצה נשלחה מכיוונו של הג'נרל מנג'ר, בוב מאיירס, לקווין דוראנט. אחד הכתבים העיר שמאיירס אמר שדוראנט יכול לקבל כל דבר שהוא רוצה במסגרת החוזה שלו. מאיירס הגיב: "הוא לא יכול. אמרתי את זה רק בגלל כלי התקשורת". הכתב הקשה ואמר שמאיירס אמר את אותו הדבר לגבי סטף קארי לפני שנה. מאיירס השיב: "זה שונה, סטף נמצא כאן כבר הרבה מאוד זמן, הוא הרוויח את זה".

הדפס