קאזינס: "הפוטנציאל של הווריירס מפחיד"

הרכש בהתבטאות ראשונה: "קצב ההחלמה שלי מצוין". בוקר חתם על חוזה חדש ל-5 שנים בפיניקס

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.18 - 07:13
תחילת כתבה

מעברים גדולים ממשיכים להירקם בליגת ה-NBA ואחד גדול שכבר הושלם הביא את דימרקוס קאזינס מניו אורלינס לגולדן סטייט. לראשונה מאז שחתם אצל האלופה, הפורוורד שיחרר התבטאות ראשונה וסיפר עד כמה הוא נרגש לקראת שיתוף הפעולה עם כוכבי הווריירס.

"אין ספק שהפוטנציאל בקבוצה שלנו הוא מפחיד", אמר קאזינס על קבוצתו החדשה והתייחס גם לקצב ההחלמה שלו מהפציעה: "רק כשאהיה כשיר במאת האחוזים, אחזור למגרש ואשחק כדורסל. בינתיים, קצב ההתקדמות שלי מצויין. סיימתי בדיוק את שלב ההחלמה וכעת אני בונה מחדש את הכוח שלי".

גם המאמן סטיב קר, שנכח אתמול במשחק בין אינדיאנה ליוסטון במסגרת ליגת הקיץ, נשמע מרוצה והחמיא לרכש החדש שלו: "הייתי עם בוב מאיירס כשהכל קרה. הרגשנו שאין לנו מספיק שחקני אולסטאר, לכן החתמנו אותו (צוחק..). מאז שמאיירס עידכן אותי לראשונה בעניין קאזינס, בתוך יום אחד זה קרה והעסקה הושלמה.

אגב, על פי הדיווחים בארצות הברית, גולדן סטייט צפויה לצרף לסגל שלה בעונה הקרובה גם את השבדי, יונאס ירבקו, שכבר נחתך מיוטה ועשוי לחתום אצל הווריירס עבור חוזה מינימום לעונה אחת.

בינתיים, כוכב פיניקס דווין בוקר חתם על חוזה ארוך טווח לחמש שנים בגובה 158 מיליון דולרים, כך על פי הדיווחים הלילה בארצות הברית.

נראה תמונות דומות גם בווריירס? קאזינס (getty)
נראה תמונות דומות גם בווריירס? קאזינס (getty)
הדפס