לברון חתם בלייקרס: "יום נהדר לארגון שלנו"

קינג ג'יימס חתם לארבע שנים תמורת 153 מיליון. מג'יק: "הוא מיוחד". פלינקה: "זה רגע היסטורי וחותמת סופית על מה שאנחנו בונים כאן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.18 - 03:41
תחילת כתבה

לברון ג'יימס חתם הלילה (בין שני לשלישי) רשמית על חוזהו בלוס אנג'לס לייקרס, קבוצתו השלישית בקריירה. במסגרת החוזה החדש ירוויח קינג ג'יימס 153 מיליון דולר בארבע עונות, כאשר העונה האחרונה של החוזה תהיה עם אופציית שחקן.

נשיא המועדון ואגדת העבר מג'יק ג'ונסון אמר לאתר הרשמי של הלייקרס לאחר החתימה: "זהו יום נהדר לארגון שלנו ולכל אוהדי הלייקרס ברחבי העולם, כאשר אנחנו מקבלים אלינו את לברון ג'יימס. לברון הוא מיוחד, הוא השחקן הטוב בעולם. הוא אוהב להתחרות והוא מנהיג נפלא, שרק רוצה לנצח ולעזור לחבריו לקבוצה להצליח. הלייקר נרגשים לקבל חבר לקבוצה שרשם תשע הופעות בגמר ה-NBA. מדובר בצעד ענק שמקרב אותנו להחזרת הלייקרס לפלייאוף ולגמר ה-NBA".

הג'נרל מנג'ר רוב פלינקה הוסיף: "זהו רגע היסטורי עבור הלייקרס ואנחנו מלאים בתודה וכבוד על כך שהוא התרחש. כשלברון ג'יימס, אלוף גדול שמשחק ברמה הגבוהה ביותר בקריירה שלו, בוחר להצטרף ללייקרס, זו החותמת הסופית על מה שאנחנו בונים כאן. יחד עם זאת, כולנו יודעים שהעבודה עוד לא נגמרה. נמשיך מכאן הלאה ונעשה את כל מה שצריך כדי להשיג את המטרה אחריה אנחנו והאוהדים הטובים בעולם, הלייקרס ניישן, רודפים באובססיביות - האליפות ה-17".

בינתיים, לוק וולטון, מאמנו הבא של קינג ג'יימס, יצר קשר עם המאמן הקודם, טיירון לו והשניים קבעו להיפגש לארוחה בה לו יחלוק את סודותיו עם וולטון לגבי היחסים עם לברון. הקשר נוצר דרך בריאן שואו, עוזר המאמן של וולטון ששיחק בלייקרס עם לו בעונות האליפות של 2000 ו-2001 ונשאר בקשר טוב עמו. לו אמר: "לוק התקשר ואמר לי 'העט והמחברת שלי מוכנים. אני רוצה לשמוע הכל'".

הדפס