"לא משנה איפה אני משחק, אוהיו תמיד הבית"

לברון פתח ביה"ס בעיר הולדתו: "אוהב את האתגר בלייקרס"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.18 - 23:59
תחילת כתבה

על רקע המעבר המתוקשר מקליבלנד ללוס אנג'לס לייקרס, לברון ג'יימס פתח בית ספר חדש לילדים בסיכון בעיר הולדתו אקרון, אוהיו. לרגל המאורע אותו יזם יחד עם קרן הצדקה שלו, הכוכב הגדול ערך טקס מיוחד בו הסביר את השתלשלות העניינים ועל הסיבות מדוע בחר לעשות את המהלך.

"כילד מאקרון, אני זוכר שהלכתי באותם הרחובות, בבית ספר, רכבתי על האופניים ברחבי העיר. כשאנשים שואלים אותי מדוע דווקא בית ספר, זו הסיבה", הסביר לברון. "אני יודע בדיוק מה 240 הילדים האלה עוברים. אני יודע הכל על החלומות שלהם, על הסיוטים, הייתי שם. הם הסיבה לפתיחת בית הספר. כאנשים בוגרים, יש לנו אחריות לא לאכזב את הילדים האלה. הם העתיד".

"זה רגע עצום, לא רק בחיי, לא רק בחיי משפחתי ולא רק עבור הקרן. אלא עבור הילדים וכל העיר של אקרון. אנחנו צריכים להריע לעצמנו. זה לא משנה אם אני משחק עבור הלייקרס או לא, אקרון, אוהיו, היא תמיד הבית עבורי. תמיד", סיכם ג'יימס.

מעבר לכך, בראיון שעשה עבור רשת ESPN, לברון התייחס לבחירתו בלייקרס: "אני אוהב את האתגר שבלעזור לקבוצה להגיע למקומות בו לא הייתה במשך תקופה. הלייקרס לא עלו לפלייאוף במשך שנים, אבל נמצאים בליגה של הגדולים. עבורי להיות חלק מזה זה דבר נהדר, בשביל משפחתי ועבור הכדורסל באופן כללי". 

הדפס