דיווח: תומפסון הכה את גרין במועדון בל.א

פורוורד קליבלנד הכניס אגרוף לשחקן האלופה באירוע שאירגן לברון ג'יימס. בין השניים הפרידו

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.18 - 07:37
תחילת כתבה

תקרית אלימה בין שני כוכבי NBA אירעה בלוס אנג'לס, כך לפחות מדווחים כלי תקשורת בארצות הברית, שטוענים כי בין דריימונד גרין מגולדן סטייט לטריסטן תומפסון מקליבלנד התפתח קרב פיזי שהוביל גם לאגרוף בתוך מועדון בעיר המלאכים.

האירוע קרה, כך לפחות על פי הדיווחים, לפני כשבועיים במועדון בלוס אנג'לס, כשגרין ותומפסון היו מוזמנים למסיבה שאירגן לברון ג'יימס, אירוע בו אסרו על הכנסת מכשירי טלפון ומצלמות. אחרי מה שאירע שם, אפשר להגיד שלמזלם אין שום תיעוד בנמצא.

על פי הטענות, גרין ניגש לתומפסון במהלך המסיבה כדי להתנצל בפניו על מה שקרה בין השניים במהלך סדרת הגמר האחרונה. כזכור, תומפסון הורחק במהלך ההפסד של קליבלנד במשחק הראשון ותוך כדי שירד מהפרקט, החליף מספר מילים עם גרין לפני שהכניס לו כדור בפנים. כוכב הווריירס אז הבהיר שהוא לא מתכוון להגיב, אבל גם רמז שהוא "עשוי לפגוש את תומפסון במקרה ברחוב". גם אחרי המשחק הרביעי השניים סירבו ללחוץ יד.

גרין ותומפסון. הדם הרע נמשך גם בפגרה (getty)
גרין ותומפסון. הדם הרע נמשך גם בפגרה (getty)

תומפסון לא הגיב להתנצלות במסיבה, גרין ניסה לפנות אליו שוב ואז חטף מכה. "כולם היו בשוק כשתומפסון תקף את גרין משום מקום", סיפר עד ראייה. "לא היה ויכוח, לא התלהטות יצרים, לא טראש טוק. כלום. הוא פשוט הכניס לו סוג של אגרוף. למען האמת, זה לא היה בדיוק אגרוף, אלא יותר כמו דחיפה עם היד בפנים. שחקן קליבלנד זעם ונראה נסער אחרי המכה שקיבל ובין השניים היו צריכים להפריד, אבל מהר מאוד העניינים נרגעו והשניים המשיכו בשלהם בהמשך הערב.

אז אמנם העונה החולפת כבר מזמן הסתיימה והקבוצות עסוקות בהכנה לקראת 2018/19, אבל נראה שהדם הרע בין גולדן סטייט לקליבלנד ובייחוד בין גרין לתומפסון נמשך גם בפגרה.

הדפס