"היה הרבה תסכול מצד כספי ומצד הווריירס"

בארה"ב הסבירו את הפרידה: "הגישה שלו לא היתה אופטימלית"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.18 - 09:13
תחילת כתבה

למרות שלא שיחק במדי גולדן סטייט בפלייאוף, עמרי כספי יוכל בקרוב להשוויץ בטבעת האליפות החדשה שלו. הפורוורד הישראלי אמנם שוחרר בעקבות פציעה רגע לפני המאני טיים, אבל שיחק 53 משחקים במדי האלופה עם ממוצעים יפים של 5.7 נקודות, 3.8 ריבאונדים ואסיסט ב-14 דקות.

לאחר האליפות סיפרו כספי ומאמן הווריירס, סטיב קר, כי הסיבה לכך שהשחקן שוחרר היא הפציעה ממנה סבל, אבל על פי איתן שטראוס מה"אטלנטיק" היה עוד נדבך לכך. במהלך סשן של שאלות ותשובות עם קוראים, הוא נשאל לגבי השחרור של הפורוורד ותשובתו הייתה מפתיעה.

"אני לא יודע אם היה פיצוץ בהכרח, אבל היה הרבה תסכול משני הצדדים", כתב שטראוס, "באופן כללי, הוא לא סיפק את הסחורה שהווריירס ציפו ממנו לספק והם הרגישו שהגישה שלו לא הייתה אופטימלית".

כספי, כזכור, עזב את גולדן סטייט בסיום חוזהו והקיץ הוא יתחיל את העונה העשירית שלו ב-NBA במדי ממפיס גריזליס, הקבוצה השביעית שלו בליגה הטובה בעולם. השחקן יחמיץ את משחקיה של נבחרת ישראל במוקדמות אליפות העולם על מנת להתכונן בצורה מיטבית לעונה.

בסביבתו של כספי התייחסו בתמיהה לדיווח בארה"ב ואמרו: "כולם יודעים מדוע עמרי נחתך ברגע האחרון. זה היה מכיוון שמבחינה מקצועית, המאמן רצה את קווין קוק כגיבוי לגארדים. גולדן סטייט ניסתה להימנע מהמהלך עד הדקה האחרונה, וגם בראיונות סטיב קר הביע את הערכתו לעמרי יותר מפעם אחת".

קר. הפציעה הייתה רק תירוץ? (Getty)
קר. הפציעה הייתה רק תירוץ? (Getty)
הדפס