באטלר התלהט באימון: "לא מאמין שאפשר לתקן את המצב"

כוכב מינסוטה חבר לקבוצה לראשונה מאז בקשת הטרייד והיה טעון: "אתם פאקינג חייבים אותי", צעק לעבר הג'נרל מנג'ר, אחרי שקילל את המאמן וכמה מהשחקנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.18 - 22:22
תחילת כתבה

שישה ימים בלבד נותרו לפתיחת העונה הסדירה ב-NBA והסערה במינסוטה נמשכת במלוא המרץ.

הערב (רביעי), חזר כוכב הקבוצה ג'ימי באטלר לאימוני הוולבס והעניין לא עבר בשקט. שלושה שבועות לאחר שדרש ממינסוטה להעביר אותו בטרייד, הגארד הגיע טעון לאימון הבכורה שלו לעונה זו ועל פי הדיווח של אדריאן ווג'נארוסקי מ-ESPN, הוא השתלח בחבריו לקבוצה ובאנשי המועדון.

לפי ווג', באטלר לא חסך במילים מהמאמן טום ת'יבודו, הג'נרל מנג'ר סקוט ליידן ושני הכוכבים האחרים של הקבוצה, קארל אנתוני טאונס ואנדרו וויגינס, עמם יש לו יחסים עכורים, מה שהוביל בין היתר לבקשת הטרייד.

בשלב מסוים בהתפרעות שלו, במהלך אחד המשחקונים הפנימיים באימון, באטלר צעק לעבר ליידן: "אתם פאקינג חייבים אותי. אתם לא יכולים לנצח בלעדיי", מה שהותיר את חבריו לקבוצה ואת המאמנים חסרי מילים. בהמשך אף דווח כי במסגרת האימון הרכיב לעצמו באטלר חמישייה משחקני קצה הספסל והצליח לנצח עמם את החמישייה הראשונה, כולל וויגינס וטאונס, מה שהוביל להתפרצות שלו.

לאחר האימון העניק באטלר ריאיון לרייצ'ל ניקולס מ-ESPN והודה: "רוב הדיווחים על מה שקרה נכונים. הייתי להוט, כי לא שיחקתי כדורסל המון זמן. אני משחק רק כדי להתחרות וכל הרגשות שלי התפרצו בבת אחת. האם זה היה הדבר הנכון לעשות? לא! אבל אני לא יכול לשלוט על זה כשאני על המגרש. זה אני, בצורה הכי טהורה שלי, בתוך המגרש".

באטלר לא נעצר שם: "האם אני קשוח עם טאונס? כן. זה מי שאני. אני לא השחקן הכי מוכשר בקבוצה. טאונס הכי טוב, וויגינס הכי מוכשר, אבל מי משחק הכי חזק? אני! אני מקריב את הגוף שלי בכל אימון ובכל משחק. זו התשוקה שלי. כל אחד מנהיג בדרך אחרת וזו הדרך שלי".

לסיום אמר השחקן: "זה שהגעתי לאימון לא אומר שהכל הסתדר עכשיו. האם אפשר לתקן את המצב? כן. האם אני חושב שזה יקרה? לא".

היום דווח כי מיאמי עדיין לא הרימה ידיים בניסיונה להביא את באטלר בטרייד, למרות שהשיחות הקודמות בינה לבין מינסוטה פוצצו. עוד קבוצה שהוזכרה בעניינו של הגארד היא יוסטון, אך היא סירבה לבקשת הוולבס להעביר בתמורה בין היתר את פי ג'יי טאקר.

הדפס