מסננת: בארה"ב יורדים על ההגנה של לברון

צפו בשחקני טורונטו חוגגים על ג'יימס: "הם הכו אותנו בפה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.18 - 07:30
תחילת כתבה

כשלברון ג'יימס נחת ב-LA הוא ידע שזו לא תהיה משימה פשוטה עבורו, אבל גם קינג ג'יימס לא ציפה שקבוצתו אחרי עשרה משחקים תעמיד מאזן של 6 הפסדים ו-4 ניצחונות. הלייקרס הושפלו הלילה בביתם כשספגו 121:107, כולל רבע ראשון מהגיהנום, בו סיימו בפיגור 25, שיא שלילי ברבע אחד בתולדות הפרנצ'ייז. ההפסד המאכזב בוודאי לא יעזור למעמד של המאמן לוק וולטון, למרות שמג'יק הבטיח שהוא "נשאר עד סוף העונה".

בארה"ב מי שכרגיל ספג אש היה ג'יימס עצמו, שהפגין משחק הגנה נרפה ואיפשר לשחקני טורונטו לחגוג עליו.  "יש הרבה דברים שיכולנו לעשות שונה במשחק הזה, במיוחד בהתקפה", הודה לברון. "ברגע שמצאנו את איזור הנוחות שלנו, הקליעות נכנסו ומזה אנחנו צריכים להסיק את המסקנות. עלינו למשחק לא טוב. ברבע הראשון ספגנו יותר מדי סלים קלים ומצד שני לא מצאנו את הטבעת, אבל צריך גם להחמיא לטורונטו ששיחקה כמו הקבוצה הכי טובה במזרח כרגע. הם הכו בנו בהתחלה ואחר כך זה כשנאלצנו לרדוף אחריהם זה הפך למשחק קשה מאוד".

בלוס אנג'לס מדברים על מעמדו המעורער של המאמן לוק וולטון. כזכור, הנשיא מג'יק ג'ונסון כבר קיים איתו שיחה לפני משחק החוץ בפורטלנד והבהיר לו שפתיחת העונה המאכזבת לא מקובלת עליו. אחרי ההפסד לראפטורס הוא סיפר מה הכי הפריע לו: "פשוט לא הצלחנו לעצור אותם, גם בלי קוואי לנארד. כששחקן טופ כמוהו מקבל חופש, אתה חייב לנצל את זה. ניסינו להסביר לשחקנים איך זה עובד, אבל משום מה לא לקחנו את זה לתשומת ליבנו".

בצד המנצח, טורנטו סופרת כבר תשעה ניצחונות לעומת הפסד בודד במילווקי מאז פתיחת העונה ואין ספק שלפחות במזרח היא נראית כמו כוח רציני במיוחד. "השתדלנו ללחוץ עליהם ולשמור על הכדור", סיפר המאמן ניק נרס וגם החמיא לסרג' איבקה שבעונתו העשירית בליגה הטובה בעולם נהנה משיא קריירה של 34 נקודות, לא פחות מ-20 מהן כבר ברבע הראשון.

איבקה עצמו נשמע צנוע: "פשוט הגעתי מפוקס. ידעתי שקוואי בחוץ הפעם, אז רציתי לעשות את הכי טוב שלי ולהיכנס לנעליים שלו".

אז כמה הגנה של לברון הייתה גרועה הלילה? הביטו בסרטונים וצפו בעצמכם.

הדפס