נקע בקרסול לווסטברוק. "מזל שזו לא הברך"

ב-OKC מקווים לבשורות טובות. קיירי כעס על ג'מאל מארי: "לאיזה ספורטאי זה לא היה מפריע?"

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.18 - 11:06
תחילת כתבהאחרי פתיחת עונה איומה ומאזן 4:0, אוקלהומה סיטי מתחילה להתחבר והלילה רשמה ניצחון חמישי רצוף, 116:122 על ניו אורלינס. אלא שבעיצומו של המומנטום, הת'אנדר עלולים להתגעגע לראסל ווסטברוק בתקופה הקרובה. הגארד נקע את הקרסול ברגל שמאל ברבע השלישי מול הפליקנס ולא חזר.

בדיקות הרנטגן הראשוניות שעבר ווסטברוק חזרו שליליות, אך המאמן בילי דונובן אמר כי בכל מקרה חומרת הפציעה תתברר רק מאוחר יותר היום, לאחר בדיקות נוספות. פול ג'ורג' הביע דאגה לגבי מצבו: "לראס יש סף כאב די גבוה, אז ידעתי שמדובר במשהו רציני. פשוט קיוויתי שזו לא הברך שלו. כולנו מודעים לכך שזה חוסר מזל, אבל גם שמחים שלא מדובר בברך". סטיבן אדאמס הוסיף: "זה חרא, פשוט חרא. באמת. זה מרגיש ממש רע. פשוט חבל לאבד שחקן, לא משנה אם אתה מנצח או מפסיד באותה תקופה. זה האיש שלך".

בוסטון רשמה הפסד שני רצוף, 115:107 בדנבר, אבל קיירי אירווינג התעצבן דווקא מג'מאל מארי, שהפציץ 48 נקודות על הראש של הסלטיקס ובשניות האחרונות זרק, בניגוד למקובל בליגה, כדי לנסות ולהגיע ל-50. קיירי אמר: "לאיזה מין ספורטאי זה לא יפריע? הייתי מבין אם היינו עושים עליו עבירה ושולחים אותו לקו. אני לא רוצה לעשות מזה ביג דיל. הייתי עצבני על המשחק, אבל זה זמן להמשיך הלאה. ברכות על 48 הנקודות שלו, הוא גרם לנו לשלם ואנחנו חייבים להיות טובים יותר בהגנה". מארי עצמו הגיב לכעס: "הוא יודע שניסיתי להגיע ל-50. לא הייתי צריך לעשות את זה, לא התכוונתי לפגוע באף אחד. אנחנו בסדר".
הדפס