4 כדרורים וללא עונשין: צפו בהצגה של קליי

כוכב הווריירס במופע יוצא דופן. וגם: התאריך לחזרת קאזינס

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.19 - 09:45
תחילת כתבה

גולדן סטייט הזכירה לפנות בוקר (בין שלישי לרביעי) את הקבוצה שדורסת את הליגה בשנים האחרונות עם 95:122 על ניו יורק. המשחק היה גמור כבר במהלך הרבע השלישי וסטיב קר היה יכול להעניק מנוחה לכוכבים שלו, כשמעל כולם היה קליי תומפסון, שסיים עם 43 נקודות (7 מ-16 לשלוש).

תומפסון סבל במהלך העונה ממשברי קליעה, אבל כשהוא מתחמם, קשה מאוד לעמוד בקצב שלו, גם בגלל בדרך המיוחדת בה הוא צובר את הנקודות. הגארד היה זקוק לארבעה כדרורים בלבד כדי להגיע ל-43 הנקודות, בעיקר בגלל התנועה הבלתי פוסקת שלו על המגרש. בנוסף, הוא אפילו לא זרק מהעונשין פעם אחת.

"כשאתה קלעי, אין לך מצפון", הוא אמר לאחר המשחק, "אסור לך לדאוג אם אתה קולע שלוש ברציפות או מחטיא שלוש ברציפות. צריך לחפש זריקות טובות ולזרוק. לא לחשוב על ההשלכות. אני חושב שאני יודע לכדרר, אבל אמשיך עם מה שאני עושה הכי טוב וזה למשוך את ההגנה, לשחק הגנה, לחתוך ולזרוק".

מעבר ליכולת הקליעה של תומפסון, גולדן סטייט תקבל בקרוב חיזוק נוסף. דימרקוס קאזינס מתקרב בצעדי ענק אל הבכורה העונה כדי להשלים חמישיית אול סטארס עבור הווריירס. על פי ההערכות, המשחק הראשון שלו יהיה מול ניו אורלינס בעוד כשבוע.

"הוא עשה צעדים גדולים", סיפר קר לאחר המשחק, "זה יכול להיות מול ניו אורלינס או מול הקליפרס או קצת לאחר מכן. בשני האימונים האחרונים הוא הרגיש שהוא עבר מחסום. חיכינו לזה. אם הכל יילך כמו שצריך, הוא ייכנס לעניינים במהלך השבוע הבא".

הדפס