מילווקי מרוצה: "זה מה שצריך, לצאת לדרכים ולנצח"

הבאקס השיגו W גדול ביוסטון, ברוגדון: "יאניס והארדן שחקנים מאוד שונים, אבל שניהם מנהיגים". צפו בגריק פריק מפציץ את הראש של הארדן בטעות

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.19 - 08:41
(צילום: Tim Warner/Getty Images)
(צילום: Tim Warner/Getty Images)
תחילת כתבה

מילווקי היא כנראה הקבוצה המשתפרת של העונה הנוכחית והלילה (בין רביעי לחמישי), היא נתנה חתיכת הצהרה כאשר ניצחה 109:116 בחוץ את יוסטון, לא מעט בזכות שיא קריירה של 21 ריבאונדים מצד יאניס אנטטוקומפו, ששלט באזור הסלים כהרגלו וקלע 27 נקודות. 42 של ג'יימס הארדן הרותח לא הספיקו לרוקטס, שעוד לפני נקודת אמצע העונה כבר ספגו את אותה כמות הפסדים כמו בכל העונה שעברה גם יחד.

המאמן המנצח מייק בודנהולצר החמיא לשחקניו: "שיחקנו מול קבוצה ושחקן שנמצאים בכושר מצוין וזה מה שאנחנו צריכים לעשות, לצאת לדרכים ולמצוא דרך לנצח משחקים. במחצית השנייה עשינו הגנה מצוינת ועצרנו אותם באזור הסל. זה ניצחון גדול עבורנו והוא הגיע כי הרבה שחקנים היו טובים. מגיע לשחקנים את הקרדיט כי הם לא שלחו את יוסטון לקו הרבה וזה קשה".

בודנהולצר הוסיף: "נשארנו קרובים במחצית הראשונה למרות שהארדן קלע כמה זריקות קשות. אפשר לדבר על זה, אבל הרבה יותר קשה לעצור אותו. אם הגבלנו אותם ל-23 נקודות ברבע השלישי, זה סימן לכך שעשינו עבודה טובה. יאניס משפיע על המשחק בשני צדי המגרש. הוא לקח ריבאונדים, מסר אסיסט חשוב, קולע ברגעים הגדולים. הוא פשוט עושה הכל ויש לו השפעה אדירה על כך שאנחנו מנצחים".

מלקולם ברוגדון, שהיה נהדר בעצמו עם 24 נקודות, אמר: "ההגנה והמתפרצות עבדו טוב והשגנו נקודות קלות אחרי עצירות. הארדן הוא אחד השחקנים הטובים בעולם וקשה מאוד לעצור אותו. אתה צריך לחיות עם העובדה שהוא יקלע זריקות קשות, אבל גם לנצל את אלה שהוא מחטיא. יאניס והארדן שונים מאוד, כל אחד מהם מנהיג בדרכו, אבל שניהם שחקנים גדולים. זה אולם קשה לשחק בו, בעיקר כשהארדן ויוסטון משחקים ברמה כזו לאחרונה. אז זה משהו מיוחד עבורנו להגיע לכאן ולנצח. הארדן יסיים עם הנקודות שלו בכל מקרה, אבל גרמנו לו להחטיא הרבה יחסית ולאחרים לנסות לנצח אותנו".

הדפס