דיווח: פאו גאסול ביקש להשתחרר מהספרס

הסנטר בן ה-37 לא מרוצה ממעמדו. יתאחד עם מארק בטורונטו?

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.19 - 14:47
תחילת כתבה

חלון הטריידים לעונת ה-NBA הנוכחית הסתיים בשבוע שעבר, אך פאו גאסול עדיין מנסה למצוא קבוצה חדשה. לפי דיווחים ב"אס" הספרדי, סן אנטוניו חיפשה בשבועות האחרונים טרייד לקטלוני ללא הצלחה. החיפושים אחר הטרייד החלו בעקבות בקשתו של הסנטר, שמחזיק בחוזה השלישי בגובהו בקבוצה אך ממעט לשחק העונה.

על אף שהטרייד לא יצא אל הפועל, לגאסול ישנה אפשרות נוספת לעבור קבוצה. אם הספרס יקנו את חוזהו וישחררו אותו עד ה-1 במארס, הספרדי יוכל לחתום בכל קבוצה בליגה. נכון לעכשיו הדיווחים מזכירים את טורונטו ראפטורס, אליה עבר לאחרונה אחיו מארק, כמועמדת המובילה לקלוט אותו.

גאסול, שקיבל רק שבע דקות במשחק הלילה (בין שבת לראשון) נגד יוטה, הגיב על הסיטואציה הבעייתית שהוא נמצא בה: "אני מתרכז בלהיות מוכן לכל משחק, להביא את הכי טוב שלי, להיות מקצוען וחבר טוב לקבוצה. אני עושה את הכי טוב שאני יכול, אבל מן הסתם זו לא הסיטואציה האידאלית בשבילי".

הסנטר הספרדי, שהספיק לזכות בשתי אליפויות NBA, אליפות עולם ושלוש אליפויות אירופה עם נבחרתו ספרד, רושם העונה את המספרים הכי נמוכים בקריירה (12.7 דקות למשחק, ו-4.4 נקודות למשחק), ונראה שהקריירה של אחד האירופאים הגדולים בהיסטוריה קרובה לסיום.

יתאחדו בשנית? (getty)
יתאחדו בשנית? (getty)

 

הדפס