קר: "דוראנט היה אדיר, סחב אותנו על הגב"

מאמן הווריירס אחרי הניצחון על מיאמי. קרי: "הגעת ווייד משנה את האנרגיה על הפרקט"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.19 - 10:40
תחילת כתבה

מי יעצור את גולדן סטייט? שליטת ה-NBA בשנתיים האחרונות נראית בדרך הנכונה לעשות זאת גם העונה, כשהיא מובילה בגאון את טבלת המערב עם מאזן של 40:15 וללא יריבה משמעותית. הלילה (בין ראשון לשני), הווריורס ניצחו 118:120 את מיאמי היט, בערב לא טוב במיוחד אך עם דמרקוס קאזינס אחד, שדייק פעמיים מהקו והבטיח את הניצחון. "אני שמח שהוא היה שם בשבילנו בסיום", החמיא לו סטיב קר לאחר המשחק.

מלבד קאזינס, גיבור המשחק היה שוב קווין דוראנט, שקלע 39 נקודות, כולל 11 נקודות רצופות בארבע הדקות האחרונות ושלשת קלאץ' כשהשעון מראה פחות מדקה לסיום. "קווין סחב אותנו על הגב ברוב שלבי המשחק, הוא היה אדיר", אמר עליו סטיב קר לאחר ההתמודדות. הכוכב עצמו הוסיף: "היינו קצת איטיים בהתחלה. הם התרגשו לשחק נגדנו והכל נכנס להם, בזמן שאנחנו התייחסו למשחק כמו לטיול בפארק".

שחקן נוסף שלקח חלק גדול מתשומת הלב שייך דווקא לקבוצה המפסידה. דוויין וייד, שסיים ערב פושר של 10 נקודות, זכה לטקס הוקרה לכבוד עונת הפרישה שלו ולכבוד אחרון באורקל ארנה. "נראה כאילו יש לו עוד מה לתת", אמר עליו סטפ קרי אחרי המשחק. "אתה בטוח שאתה רוצה לפרוש? זה מה שאמרתי לו אחרי המשחק, אתה בטוח שאין לך עוד כמה שנים לתת לנו? ברור שההגעה שלו לכל אולם משנה את האנרגיה לחלוטין".

ימשיך עוד קצת? וויד עם קרי (getty images)
ימשיך עוד קצת? וויד עם קרי (getty images)
הדפס