התעלות במאני טיים וציון דרך: עוד לילה גדול להארדן

המזוקן קלע את כל 16 האחרונות של הרוקטס בניצחון בטורונטו והגיע ל-18 אלף נקודות: "סומכים עליי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.03.19 - 06:30
היה בלתי עציר ברגעי ההכרעה. הארדן (צילום: Ron Turenne/NBAE via Getty Images)
היה בלתי עציר ברגעי ההכרעה. הארדן (צילום: Ron Turenne/NBAE via Getty Images)
תחילת כתבה

יוסטון המשיכה הלילה (בין שלישי לרביעי) את הכושר המצוין שלה, כאשר רשמה 95:107 בטורונטו. אחרי הניצחון הגדול בבוסטון, הרוקטס הובילו ב-22 הפרש בקנדה, ראו את המקומיים משלימים מהפך בזכות רבע שלישי מצוין (14:34) ונהנו מהתעוררות של ג'יימס הארדן בדיוק ברגע האמת.

ה-MVP היה לא מדויק כלל לאורך רוב המשחק ולרבע המכריע נכנס עם 6 מ-23 בלבד מהשדה ו-16 נקודות, אך ב-12 הדקות הקובעות הוא הוסיף 19 נקודות (6 מ-7 מהשדה), כשהוא קולע את כל 16 האחרונות של הרוקטס. למעשה, מהרגע בו פי ג'יי טאקר קלע, 6:20 לסיום, אף שחקן של יוסטון חוץ מהארדן לא השיג נקודה. כוכב הרוקטס הפך לשחקן ה-73 בתולדות הליגה שמגיע ל-18 אלף נקודות וצפוי לדלג כמה מקומות נוספים במעלה הדירוג עוד העונה.

למרות הצגת המאני טיים שלו, המזוקן הודה בסיום: "לא זרקתי טוב הלילה, אבל אני חייב להמשיך לנסות כל הזמן. בשביל זה אני כאן. החברים לקבוצה והמאמנים סומכים עליי שאעשה את הדברים בסוף. כל החבר'ה שלנו שיחקו נהדר הלילה, כריס נתן כמה מסירות גדולות וזה היה ניצחון קבוצתי נהדר. אנחנו חייבים להישאר בריאים, להמשיך להיכנס לקצב שלנו. CP נראה נהדר ואנחנו בנקודה טובה להמשיך ממנה הלאה. הוא המנהיג שלנו והוא קריטי למה שאנחנו עושים ולמקום שאנחנו רוצים להגיע אליו".

אתמול אגב, פורסם כי שתי הקבוצות הללו, יוסטון וטורונטו, ייפגשו לשני משחקי קדם עונה ביפן, ב-8 ו-10 באוקטובר.

הדפס