"הוא קווין דוראנט": הווריירס מרוצים מ-KD

קר החמיא אחרי הניצחון על הקליפרס, גרין: "הגיע במצב הריגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.19 - 10:56
תחילת כתבה

"אני לא הולך להפריע למשחק בגלל שאני רוצה להיתקל בפטריק בוורלי. אני קווין דוראנט. אתם יודעים מי אני, כולכם יודעים מי אני", אמר כוכב הווריירס לפני המשחק השלישי בסדרת הסיבוב הראשון בפלייאוף. KD דיבר הבוקר (שישי) גם על הפרקט ועם 38 נקודות סחף את גולדן סטייט לניצחון קליל 105:132 על הקליפרס, במה שהיווה פיצוי מושלם על הקריסה באורקל באמצע השבוע.

"הוא היה אגרסיבי מההתחלה, בשני צידי המגרש, הוא תקף וכמו שהוא אמר: הוא קווין דוראנט", פרגן סטיב קר בסיום. "הוא הראה לכולם מי הוא". גם דריימונד גרין החמיא לחברו לקבוצה: "הוא הגיע למשחק הזה סופר אגרסיבי ובמצב הריגה. זה מה שעשה את ההבדל עבורנו".

דוראנט עצמו טען: "כל מי שראה וניתח את המשחק חשב שאני צריך להיכנס לקרבות אחד על אחד. אני לא עושה את הדברים הללו, אני פשוט משחק. זה מה שאני רוצה שיבינו. קר סידר כמה מהלכים בשבילי בתחילת המשחק וזה מה שהכתיב את הקצב. פשוט עשיתי לחץ על ההגנה ומנעתי יציאה של הקליפרס להתקפות".

למרות המשחק המדהים של דוראנט, באמצע הרבע השלישי הגיע עוד רגע שלילי מבחינתו כשספג עבירה טכנית על עימות עם ג'מייקל גרין. כעת, ל-KD יש שלוש טכניות בפלייאוף וארבע נוספות יגרמו לו להשעיה ממשחק אחד.

דוראנט מקווה שהטכנית תימחק ונתן את הגרסה שלו לאירוע: "אני וגרין רק שוחחנו על מהלך, בדיוק כמו שאני מדבר עם כתב. פתאום מישהו הגיע משום מקום ונתן לי ולו טכנית. זה היה מאוד מהיר. אני מעוניין להוציא את זה מהמערכת משום שלא ארצה שזה יפגע בקבוצה שלי בעתיד".

הדפס