גרין: "טוב לראות את קרי בהופעה שכזאת"

האלופה שוב הסתדרה ללא דוראנט, סטף נהנה מהמפגש עם סת'

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.19 - 10:11
תחילת כתבה

בלי יותר מדי בעיות, גולדן סטייט עלתה הלילה (בין שלישי לרביעי) ל-0:1 בגמר המערב אחרי 94:116 על פורטלנד המותשת, שנראתה כאילו הסדרה מול דנבר הוציאה ממנה את כל האנרגיות. בהיעדרו של קווין דוראנט הפצוע, סטף קרי השווה את שיא הפלייאוף שלו עם תשע שלשות וסיפק 36 נקודות וכעת, הווריירס במאזן 1:28 במשחקים בהם הוא משחק ו-KD לא ובמאזן 1:18 במשחקי 1 תחת סטיב קר בחמש השנים האחרונות.

קרי נשאל בסיום על חסרונו של דוראנט ועל חברו קליי תומפסון, שקלע 26 נקודות ואמר: "קווין השאיר חור גדול, אבל אנחנו מנסים לשמור על קצב גבוה ולתקוף כמה שאפשר ואז דברים טובים קורים. קליי מנצל את הרגליים והמהירות שלו והוא חכם. הוא לוקח את האתגרים האלה באופן אישי וכשהוא בעניינים בהגנה, הוא מדהים".

קרי פגש על הפרקט את אחיו, סת', שסיים משחק חלש עם 1 מ-7 מהשדה ו-3 נקודות בלבד. האח הבכיר נשמע נרגש מהסיטואציה: "כל משחק שלי מול סת' הוא מוזר. כשגדלנו שיחקנו ביחד בחצר וראינו את אבא שלנו משחק, ועכשיו אנחנו מייצגים את המשפחה בליגה, אבל לעשות את זה במעמד הזה זה משוגע. אני בטוח שההורים שלנו גאים".

המשחק המצוין של סטף עמד במוקד תשומת הלב. דריימונד גרין, חברו לקבוצה, שיבח: "טוב לראות את סטף בהופעה שכזו, ברגע שבו אנחנו הכי זקוקים לו". קרי בעצמו הגיב: "אני יודע למה אני מסוגל, הסיטואציה דרשה ממני יותר אגרסיביות, ואני מקווה לשמר את זה. לא קלעתי טוב במשחקים האחרונים, אבל היום פתחתי מצוין ואני מעוניין להמשיך כך".


סטיב קר, מאמן הווריורס, ניסה לשמור על רוגע ולהזכיר שהדרך ארוכה למרות הניצחון המוחץ: "הם באו ממשחק 7 קשה בדנבר והלו"ז היה יותר נוח לנו. אני חושב שניצלנו את המצב הזה והתחלנו את המשחק כמו שצריך. שום דבר לא מפתיע אותי בליגה הזו יותר, כבר ראינו הכל וסדרות הפלייאוף האלה תמיד מעניינות. לא היה להם הרבה זמן להתכונן ואני בטוח שהם יעשו התאמות לקראת המשחק הבא, אבל כל קבוצה מתמודדת עם מה שיש לה".

המאמן החמיא לשחקנים שלו: "סטף נתן לנו משחק גדול והיינו חדים בדקות הראשונות של הרבע הרביעי, עם הספסל שהחזיר את היתרון לדו ספרתי לפני שהחמישייה שלנו חזרה. אני מרגיש שבסדרה הזו אנחנו יכולים לשחק עם קצת יותר שחקנים ולהרחיב את הרוטציה בגלל המאצ'אפים".

הדפס