"זוסמן ייבחר 49 בדראפט ע"י סן אנטוניו"

בארה"ב סיפקו תחזית בנוגע לישראלי: "עשוי להישאר באירופה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.19 - 10:37
תחילת כתבה

יובל זוסמן מקווה להיבחר בדראפט ה-NBA הקרוב ויכול מאוד שזה אכן ייקרה. במוק דראפט של כלי התקשורת "The Atlantic", גארד מכבי תל אביב נמצא במקום ה-49, ולפי תוצאות הלוטרי מהלילה (בין שלישי לרביעי) עשוי להיבחר על ידי סן אנטוניו.

"זוסמן זכה בתואר ה-MVP באליפות אירופה עד גיל 20 בקיץ שעבר, בה זכתה ישראל במדליית זהב, והמשיך זאת כשהיה חלק משמעותי בקמפיין היורוליג של מכבי ת"א", נכתב ב"The Atlantic". "הוא אמנם לא היה שחקן פותח, אבל הוא קלעי מרחוק עקבי מאוד ויכול להגן טוב. קשה להאמין שסן אנטוניו תיקח שלושה רוקים למחנה האימונים שלה, כך שיכול להיות שהיא תשאיר אותו באירופה ותצרף אותו בהמשך".

זוסמן נכלל מוקדם יותר השנה במקום ה-58 ברשימת הטופ 100 של ה-ESPN וכבר סומן בתור הבחירה ה-48 בדראפט על ידי "Fansided". הישראלי נרשם לדראפט על מנת להשתלב בליגה הטובה בעולם, אבל יכול להיות שייקח לו יותר זמן ממה שחשב.

מוקדם יותר השבוע, בבלוג "Peach tree hoops" של אוהדי אטלנטה נכתב שזוסמן עדיין לא בשל ל-NBA: "אומרים שהוא משחק באחת הקבוצות הטובות באירופה וגם ביורוליג, אבל מצפיה במשחקים שלו גם בליגה הישראלית אפשר לראות שיש הרבה הבדלים במשחק שלו. הוא לא זורק יותר מדי לשלוש ולא נכנס לפוסט אפ".

יישאר באירופה? (אלן שיבר)
יישאר באירופה? (אלן שיבר)
הדפס